reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

nie ukrywajmy jestes w zaawansowanej ciąży, powinien Ci już pomóc, jeśli do niego to nie dochodzi, to musisz mu to wytłumaczyć, niestety faceci wielu rzeczy nie widzą i nie czują tego co my czujemy :)
 
reklama
Ilo ja też tak nisko czuje, kiedyś się śmiałam że rękę wystawi i mi pomacha;)
Po nie przesłanej nocy nawet trochę energii miałam, odkurzalam podłogi mylam. Szkoda ze juz minęło. Prasowanie mi zostało, ale może do jutra nie ucieknie. Moje weekendowe zakupy już przyszły, dzisiaj 4 razy kurierzy podjeżdżali z paczkami. Teraz tylko odebrac gondolę z pralni i doslownie kilka rzeczy dokupić i można powiedzieć że mam komplet:)
 
Też tak czuję jak Wy :p

I strasznie mała się wierci od rana. Jakaś masakra!

Nie da się z nim. Jak wraca po 20 to mało co gadamy bo jest padnięty, a jak już coś mu mówię to on swoje, ja swoje i kłótnia.

Dzwoniłam dziś do niego 3 razy i nic, nie odebrał nawet. Jak się wku***e to mu nawet nie powiem, że rodzę i h*j! Mam rodzinę tu na miejscu więc będzie ktoś zawsze by mnie zawieźć czy jechać na poród ze mną.
 
Moze po porodzie sie ogarnie ... moze tez ma panike ... faceci różnie reagują moj na szczęście jest cudowny :-) a co do czucia dziecka na dole to tez tak mam i brzuszek sie stawia po kilka razy na dzien dzis zaczelam brac magne B6 moze przejda mi te kurcze w pachwinach oby...
 
Ja na swojego tez nie mam co narzekac, zaangazowany jest bardzo [emoji5]️ tylko pogon za pieniadzem I nadgodziny zaczynaja mi przeszkadzac, taka troche samotna sie czuje czekajac ciagle na niego
 
Czasem tez tak czuje bo moj po pracy w domu robi No ale to dla nas wiec zrozumiałe :)
Dziewczyny czy jest możliwość aby zrobic np temat zamknięty na tym forum? Żebyśmy mogły np wstawiać zdjecia maluchów, swoje brzuszków itp.. A zeby nie każdy mógł nas widzieć. Oczywiście jezeli ktoś jest chętny to taki pomysł.
 
reklama
Do góry