reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Vivienne - dziękuję, zapytam w aptece dziś.
Wyczytałam w necie ze zgaga nie jest groźna dla ciąży wiec troche się uspokoilam. Nigdy wcześniej nie miałam tej dolegliwości a przyznam że ból niesamowity.

Dziewczyny poradźcie mi w kwestii dotyczącej ubranek.... Bo pod ręką trzeba mieć te rozmiary początkowe. Czyli do komody kolo łózeczka mam dać 56, 62 tylko czy może trochę więcej aż do 68 włącznie?
Z jednej strony nie chce co miesiąc wymieniać zawartości ale z drugiej strony żeby mi się to zmieścilo wszystko.
Zakładając że dziecko urodzi się popularnej wielkości 54/56 to ile czasu minie zanim wskoczy w ubranka 68? :)
Czarna magia no :D
 
Hehe bo to tak zawsze jest ;) nie mowie ze wszystkie dzieci małe są ale spora część rodzi się jednak nieduża, szybko rosną - to fakt ale mamusie lubią tez koloryzowac "a mój Franio to taak szybko rosnie, tych ubranek na 56 to wcale się nie opłaca kupować bo prawie wcale nie chodził, ty to nie kupuj bo tylko kasę wydasz " noo spoko ale jednak miesiąc chodził w tym 56 :D
 
No wlasnie, mam troszke na 56 ale niedużo niestety. Moja królewna niby po kim mama nie ma byc ale wiesz, moze nadrobić pozniej

Moj maz był duzy ze az jest z porodu kleszcowego bo wyjsc nie mogl a ja standard jakies 3200 czy cos i 50cos tam :)
 
No nigdy nie wiadomo ile się dzidzia urodzi :) siostrzeniec miał niby 60 przy porodzie i 4 kg a w 56 na początku wchodził :) i rozmiary są różnie uszyte, i te pomiary po porodzie nie zawsze dokładne :)
 
reklama
Moja córka urodziła się 4100 i 59cm w ogóle nie używałam ubranek 50-56 i pół komody,musiałam wyrzucić, zaczęliśmy od 62-68 i tak ze dwa trzy miesiące pochodziła w nich, poza tym rozmiar rozmiarowi nie równy i różnych marek też się różni coś np 62 będzie na styk a 62 innej marki będzie pływać zobaczycie "w praniu"
 
Do góry