reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja też nie miewam a tu taka akcja... niestety nie pomogło mi chodzenie i ruch, w pewnym momencie nie mogłam się ruszyć bo oddechu nie mogłam złapać i wygięło mnie z bólu to było straszne. ale dziekuję za wsparcie i rady :*
 
waży 1213 g :) wszystkie narządy prawidłowe, Pani na badaniu stwierdziła, że najedzone mamy te dziecko hahah :D no a wzrostu nie mam napisanego, a z tego wszystkiego nawet nie zapytałam xd
 
dokladnie 29 i 6 dzien wedlug tych pierwszych badan prenatalnych, bo co badanie to inaczej mi mowia, wiec lekarz kazal mi sugerowac sie tym pierwszym :)
 
Ja też nie miewam a tu taka akcja... niestety nie pomogło mi chodzenie i ruch, w pewnym momencie nie mogłam się ruszyć bo oddechu nie mogłam złapać i wygięło mnie z bólu to było straszne. ale dziekuję za wsparcie i rady :*

No najwazniejsze ustalić zródło - jak [emoji90]pomogła to super [emoji16]
 
A propos jelit... (wybaczcie moze to glupie pytanie ale ja się zastanawiam :p) powiedzcie czy przed porodem robicie lewatywe? i robicie to same w domu, czy w szpitalu, czy moze w ogole nie robicie?
 
reklama
u mnie na szkole rodzenia, położna mówiła, że jak zaczynają się skurcze to też są takie przeczyszczające, więc nie ma czasem potrzeby robić sobie dodatkowej lewatywy
 
Do góry