reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej Mamusie :) mnie dzis od rana meczy kolka po lewej stronie i szczerze to zastanawiam sie czy jechać do szpitala. Wzięłam nospe jakieś 15 min temu ale nie czuje jeszcze ulgi, do tego mała tak szaleje i rozpycha sie w brzuchu :( nie jest juz łatwo..

Na wysokości nerki ?
Bo moze to nie kolka tylko to co ja mam czasami - mała sie tsk układa zd ciśnie mnie nogami w przewody nerkowe i czasmi wyje z bolu s skoro no spa nie pomogła to moze byc to - warto sprawdzic na usg, ja tez z tego powodu na pogotowiu wylądowałam.

Ale teraz wiem ze to to i nie zagraża absolutnie ciazy tylko jest dla mnie mało przyjemnie ale nic z tym nie zrobisz poki sie nie obróci .... Z jednej strony zycze ci Seby to było to bo to tylko dyskomfort dla ciebie z ciaza jest ok a z drugiej strony ...potrafi bolec tak ze mnie do wymitow doprowadziło

Jedz sprawdz !
 
Właśnie mnie boli tak nisko tak pod brzuchem takie kłucie i to bez przerwy cały czas boli :/ poczekam jeszcze 30 min jak nie przejdzie to jade bo nie wytrzymam dłużej.
 
Właśnie mnie boli tak nisko tak pod brzuchem takie kłucie i to bez przerwy cały czas boli :/ poczekam jeszcze 30 min jak nie przejdzie to jade bo nie wytrzymam dłużej.

Sprobuj polazic sie poruszać delikatnie biodrami polecić i zrobic pozycje psa z jogi jak troszke przejdzie to to.

Mnie dokładnie kłuło w jednym miejscu (raz dwa tygodnie teraz było 5 dni na szczescie dzis cisza wiec lece dom sprzatac poki nie walnie znowu :D)

ImageUploadedByForum BabyBoom1445675519.962984.jpg

Tam gdzie dłoń trzymam
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445675519.962984.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445675519.962984.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 51
Dziewczyny, przepraszam, ale musze się pochwalić :D patrzcie na te cudeńko ( zdjecia z tych trzecich prenatalnych) :D

Zobacz załącznik 716366Zobacz załącznik 716367

Jest czym kochana :) śliczne maleństwo :) Dziś miałaś usg? ja mam we wtorek już doczekać się nie mogę też na pewno pokażę jak będzie coś widać :) Na ostatnim się pokazała i codziennie oglądam to zdjęcie i zachwycam się moim maleństwem.
 
kas88, tak dzisiaj miałam :D wizyta opóźniła się o ponad godzine, ale jednak warto było czekać :D mam nawet płytke! :D no to czekamy teraz, aż też się pochwalisz :)
 
reklama
Kass a jak samopoczucie ??!!

Nospa na kolki nic nie pomaga, wziełam espumisan po 10 min dostałam mega bólu, okropne skurcze myślałam że już rodzę, mąż nie wiedział co robić, haha ogólna panika bo trzeba jechać do szpitala ale zahaczyłam jeszcze o toalete i pozbyłam się problemu no ale nie do końca bo nadal mnie boli ale już nie tak..taki ciekawy dzień.
 
Do góry