reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Juti777 oj to cieżko jak jednak musisz.

Aktina a czemu to tak rozdzielili ? U nas tez jest system ktory niestety dzieci przezywają. Co roku inny nauczyciel.

xkarola współczuje sytuacji z dziadkiem :( zrozumiałe czemu nie masz głowy teraz :(
A dzidzia już spora ,kto by pomyślał pół kilo pod sercem :)

Simka no ja to nawet znam ludzi ktorzy tylko chcą miec córki. Ja tam najpierw chciałam parke ,ktora zreszta mam. Ale nim urodziła sie córka straciłam maleństwo i od wtedy było mi juz wszystko jedno. Nie bede zanudzać na temat moich ciąż. Jedno jest pewne są burzliwe i trudne.

Bubcia501 niech Zosia rośnie duża i zdrowa :)

Psulettah , Emenems widzę wy też miłośniczki futrzastych ubran :)
Ja kupiłam piżamę jedyna jaka została w rozmiarze xs (choc chyba cos im sie pomyliło bo i tak wielka)
Nie dość ,że różowa to puchata i wyglądam w niej jak wielka kulka lub królik :D

Pyscek no to zakupy udane ładnie ;)


Wy remontujcie ,a mnie to dopiero czeka. W sumie nie w związku z dzidzia ,a chęcią zmiany :)

Do sypialni planuje dokupić jedynie fotel by wygodnie siedzieć podczas karmienia maleństwa :)

Za to napaliłam się na kanapę taka wielka rogowa i juz w wyobraźni widzę jak podczas jesiennych wieczorów sie na niej wyleguje :D
 
reklama
Miętowo brązowy super ale maz uczulony na mięte :(

A weź zobacz jeszcze ten pokój ImageUploadedByForum BabyBoom1441826218.163153.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441826230.916731.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441826239.270671.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441826218.163153.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441826218.163153.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 56
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441826230.916731.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441826230.916731.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441826239.270671.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441826239.270671.jpg
    57,3 KB · Wyświetleń: 49
Hejo ja juz po szkole, baaaardzo mi sie podobalo, dzis bylo spotkanie z fizjoterapeutka i rehabilitantka dzieci mowila tyle mega waznych rzeczy, ze az notowalam :p w kazdym razie z ostatnio poruszanych tematow, absulutnie odradzala ochraniacze na lozeczko, bo smiala sie, ze do nich jeszcze tylko baldachim i buda bez doplywu powietrza sie robi, po za tym szczebelki odgrywaja role w rozwoju malucha, ma za nie lapac itd, w ogole mowila jak ustawic lozeczko, jak zmieniac pieluchy, jak ubierac dzieci, jak podnosoc z lozeczka, zeby na sile nie sadzac i nie stawiac na nogi, bo najczesniej szybko wcale nie znaczy dobrze, dziecko ma jakis swoj czas biologiczny na pewne rzeczy i nie powinno sie nic przyspieszac, bo mozna uszkodzic miednice, kregoslup, zaburzyc motoryke, odruchy poznawcze itp. Baaardzo duzo praktycznych i pozytecznych informacji ;-)
A na koniec sluchanie serduszek- to byl moj pierwszy raz ! ;-)

Paulina mierzylam taka brazowo w nd u nas w sklepie stacjonarnym jakos 41 zl wychodzila, byly tez swietne kamizelki w tym samym stylu ;-)

Moje jelita tak sie dzis skrecily, ze zwijam sie z bolu... nie lubie ich
 
Super inspiracje, u mnie na szczęście remont się skończył i czeka mnie ogarnianie mega syfu :p
Jak wszystko urządzę to zrobię zdjęcia :)

Ja teraz zapisuje się do szkoły rodzenia, mam blisko domu i jest bezpłatna :) ciężko mi was nadrobić bo pochłaniały mnie sprawy remontowe i szczerze współczuję jeśli ktoś planuje hehe ja miałam już dosyć :szok:
 
Super inspiracje, u mnie na szczęście remont się skończył i czeka mnie ogarnianie mega syfu :p
Jak wszystko urządzę to zrobię zdjęcia :)

Ja teraz zapisuje się do szkoły rodzenia, mam blisko domu i jest bezpłatna :) ciężko mi was nadrobić bo pochłaniały mnie sprawy remontowe i szczerze współczuję jeśli ktoś planuje hehe ja miałam już dosyć :szok:

Mi przyjaciółka przyjedzie posprzątać po remoncie wiec o tyle dobrze ze nie będę musiała :) ale nie mogę już autem jeździć wam powiem bo mi ręce drętwieją :/
 
Próbowałam trochę poczytać wstecz... Ale wy piszecie! Zakupy wszystkie super, bluzy z uszami rewelacja, inspiracje pokojowe dobijaja bo ja nic nie mam i mieć nie będę... Ten kolorowy pokój super, taki trochę tęczowy, lubimy ;)

Bubcia dotarłam do twojego pytania nawet ;) Simka dobrze pisze, mało shea jest wielce ok. Można zrobić taką mieszankę rozpuścić shea, olej kokosowy, dodać parę kropel olejku np . lawendowego, jak zastygnie będzie fajna konsystencja bo samo mało jest dość twarde i nie zawsze się łatwo rozprowadza. Zarówno olej koko jak i shea zawierają też naturalne filtry przeciwsłoneczne, może niewielkie ale zawsze, wiec warto ich używać bo nieraz zimowe słońce lubi opalić ;)
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek- mnie też remont czeka. I chyba na ten czas się wyprowadzę :p

Widze tu doradztwo remontowo- wnętrzarskie pełną parą :p

Paulina- mi drętwieją w nocy :( Dzisiaj normalnie aż się przestraszyłam. Leżałąm na lewej stronie, a zdrętwiała mi prawa dłoń. Nie wiem jakim cudem, ale się obudziłam nie czując jej. Niby rozmasowałam, a zaraz jak mi mrowienie się zaczęło, aż bolało!

Dzisiaj z kolei zdycham na ból żeber i biodra. Ja nie wiem jak ja sypiam i co ja w nocy robię, ale mój mąż twierdzi ze chyba biegam, skoro rano codziennie połamana się budzę :)
 
reklama
Marcepanek- mnie też remont czeka. I chyba na ten czas się wyprowadzę :p

Widze tu doradztwo remontowo- wnętrzarskie pełną parą :p

Paulina- mi drętwieją w nocy :( Dzisiaj normalnie aż się przestraszyłam. Leżałąm na lewej stronie, a zdrętwiała mi prawa dłoń. Nie wiem jakim cudem, ale się obudziłam nie czując jej. Niby rozmasowałam, a zaraz jak mi mrowienie się zaczęło, aż bolało!

Dzisiaj z kolei zdycham na ból żeber i biodra. Ja nie wiem jak ja sypiam i co ja w nocy robię, ale mój mąż twierdzi ze chyba biegam, skoro rano codziennie połamana się budzę :)

Gadałam o tym z bliźniaczymi mamami i tam co druga to ma wiec nie ma chyba co sie martwić podobno po ciąży przechodzi :)
 
Do góry