reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A mnie zyly raczej nie wychodza.
Jestem po calej nie przespanej nocy, mam taki bol po lewej stronie, wczoraj pisalam, ze to chyba jelita sie pokrecily, a teraz zastanawiam sie czy to nie lewa nerka, bol az promieniuje i dretwieje, bede dzwonic do gin i szukac pomocy pewnie pojade na ip, albo do niej na dyzur do szpitala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Ja juz od 5 nie śpię, najadlam sie frytek na noc i to chyba nie byl dobry pomysl.

xKarola przykro mi bardzo z powodu dziadka. Super ze z malenstwo rośnie i jest wszystko oki.

Paulettah i Emenems nasze główne dekoratorki forumowe:) ja niewiem jaki kolor łóżeczka i komody bo malenstwo będzie z nami w sypialni( kolor sypialni beżowy i jedna ściana ciemni fioletowa, nasze łóżko jest w kolorze orzecha ale chyba niema co sugerować się kolorem łóżka bo i tak docelowo będzie to pokój dziecka.

Wczoraj umowilam się z koleżankami i ja do szafy żeby cis ładnego założyć a tu wszystkie spodnie za małe. Jak było ciepło to założyłam sukienke, czy coś przewiewnego, na jeansy nawet nie patrzyłam a tu taki psikus. Wkoncu założyłam jeansy i do tego dłuższy sweter bo musiałam zastosować patent na recepturke:) oj a ciężko będzie cos na mnie kupić bo od zawsze miałam problem z krótkimi nogawkami.

A co do tego dokumentu 600g szczęścia to teraz pewnie rozumiecie moje schizy i lęki o ciążę- pracuje na takim samym oddziale juz 5 lat, kocham tą pracę ale niestety zostawia ślad w psychice.
 
Ostatnia edycja:
A mnie zyly raczej nie wychodza.
Jestem po calej nie przespanej nocy, mam taki bol po lewej stronie, wczoraj pisalam, ze to chyba jelita sie pokrecily, a teraz zastanawiam sie czy to nie lewa nerka, bol az promieniuje i dretwieje, bede dzwonic do gin i szukac pomocy pewnie pojade na ip, albo do niej na dyzur do szpitala.

Dawaj znac co lekarz powie, może to rzeczywiście od nerki. W ciąży musimy dużo pić płynów żeby nie było zastoju moczu.
 
A mnie zyly raczej nie wychodza.
Jestem po calej nie przespanej nocy, mam taki bol po lewej stronie, wczoraj pisalam, ze to chyba jelita sie pokrecily, a teraz zastanawiam sie czy to nie lewa nerka, bol az promieniuje i dretwieje, bede dzwonic do gin i szukac pomocy pewnie pojade na ip, albo do niej na dyzur do szpitala.

Moze za mało pijesz i sikacz ??
 
Wydaje mi sie ze sporo, ostatnio w wynikach mialam nawet za mala gestosc moczu, nie wiem moze to co innego, po 7 do niej zadzwonie to sie okaze, bo chyba raczej samo nie przejdzie skoro cala noc nie ustapilo.
 
Idz do lekarza jak mozesz dla świetego spokoju....

Moja waga 61kg czyli mam 7 na plusie - strasznie mi leci oststnio w gore ...
 
Green_parsley mała gęstość moczu może świadczyć że woda gromadzi Ci się w organizmie stąd mogą brać się dretwienia np, może to też być niedobór magnezu
Mi już się nie chce spać, całe szczęście że młoda dziś lepiej
 
Mi też strasznie widać żyły na biuście i na brzuchu. Ale ja mam cienką skórę i zawsze bylo widać, teraz ciut bardziej.

Też mam za sobą niefajną noc. Młoda marudziła. Zaraz wstajemy i idzie do przedszkola to do 15 będzie spokój.

Jogę sobie chyba dziś odpuszczę, chyba że mama mnie zawiezie
 
Ja niestety cwicze tylko 3 dni w tygodniu ... Musze sie zmobilizować w domu.

Kupiłam jej olejek migdałowy musze sie przeszkolić na necie z masaży pochwy i zaczynam przygotowania :)

Jakos tak te żyły mi sie rzuciły wcxoraj w oczy bo na brzuchu widac ale pod skóra a te wypukle a tskie to mi wychodziły na łapach całych po ostrym treningu tylko a wcxoraj to ja sie nie przemeczalam :)
Jeszcze mam takie chude łapki to rzuciło mi sie w oczy w lustrze jak standardowo stałam na golasa i oglądałam sie z podziwem jak to mozna sie zmienic :)
 
reklama
Bo wy babki za chude jesteście, to takie zylaste [emoji14] moja mama i jej siostry to samo całe życie

Byliśmy wczoraj u znajomych z synkiem 5 mies. Ale fajnie się znowu bierze takiego malucha, niby 7 kg a jak pioreczko :D

Simka Marysia tez dziś niespokojnie spała, trochę bez humoru wstała wiec nie nastawiam się na wesoły dzień w przedszkolu...
 
Do góry