reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
myślę że spoko tylko takiemu małemu ze szpitala to moze być ciężko założyć jakiekolwiek dlatego szukałam takich zamkniętych jak ten drugi masz :)
 
Simka ja mając parke teraz jestem nastawiona obojętnie ;)
W sumie ważne by zdrowe było i tyle. Jedynie ciekawość mnie zżera bo chciałabym już wiedzieć :)
A to dopiero za 8dni USG.
Czekam na foty w takim razie :)

Paulettah dobre beda pod spod przeciez skarpetki czy też pajac ,a i kocyk na fotelik dasz. Ciepłe są bo jak już pisałam moj syn miał identyczne :)

Aktina już narzeczony ;)
 
Marcepanek, niestety nie ma tak dobrze. Mam kupę pracy i terminy mnie gonią.
Oczy na zapałki i próbuję robić...ehhhh.... Chciało się babie pracować w ciąży to ma!
 
Paulettah aaa :) Pewnie masz racje, tylko ja się tyle wymarzłam dojezdzajac w zime pociagiem do Białegostoku do szkoły a potem tyle wymeczyłam jeżdzac autem po zaspach sniegu że się zwyczajnie boje jak to bedzie w ogóle tam dotrzec w sam srodek zimy na poród i wracac z takim maluchem że chyba jestem zwyczajnie przewrażliwiona :D

Marcepanek - taak w tamtym roku byli razem w grupie, ale w tym juz nie są :( wieczorem juz w domu tego dnia którego dostałą te spineczki mówie do Anitki idz pokaż dla taty co i od kogo dostałąs i ona do Piotrka z tekstem "Patrz tato to dostałąm od mojego najukochańszego narzeczonego Emila" :D Noo spodobał się jej :) Ma gust, taki grzeczny i ułożony chłopczyk :D
 
reklama
Czesc! Trudno za wami nadazyc :-(
U mnie wczoraj byla wizyta u dermatologa z moimi wylkanami na twarzy dekolcie i ramionach dostalam masc na zamowienie robiona pozniej bylam u gina. Moja kruszynka wazy 560g i stoi slicznie na nozkach niechce stac na glowie :p
Emenems gratulacje dla siostry :-) szkoda tylko ze bez mamy ani rusz :-/
Pauletta gszie takie cudne spiworki zakupilas??
Nieobrazcie sie ale chwilowo rzadziej zagladam bo mam umierajacego dziadka zalamana mame do tego w piatek mielismy jechac na weekend do szczawnicy a okazuje sie ze jednej parze dzidzia sie rozchorowala i pojedziemy tylko w 2 jesli pojedziemy.... bo rozwazamy oddanie dziadka do hospicjum bo w domi nieedaja z nim rady :-( przepraszam za smecenie :-( postaram sie was w weekend nadrobic i zobaczyc co u kogo bo ponad tydzien nieczytalam!! Szok!
Powoem wam jeszcze ze cala sobote nieczulam ruchow w nocy w tez nie az w niedziele do szpitala pojechalam polozna podpiela mi ktg i po chwili zlapala serduszko i okazalo sie ze mala chyba przysnela i od niedzieli znow slicznie kopie mnie po pecherzu nozkami :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace :-)
To juz prawie wszyskie znamy plec dzidziusiow :-)
 
Do góry