reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja nosze wszystkie dolu ciazowe od trzeciego miesiaca. Mam trzy pary spodni i getry na silownie i wszystkie majtki kupiłam ciazowe takie z serii bielizny bezszwowej pod brzuch bardzo niskie za 20 zeta para w Rossmanie sa .

Mnie uwierały spodnie i denerwowały w kieckach nie chadzam a w pracy siedze musze miec wygodnie
 
Te majty z Rossnanna muszę obczaić bo niby mnie moje nie uciskają ale szwy mam poodbijane ns ciele i wyglądają jak sznyty!

Ja też ciągle czuję bardzo delikatne ruchy. Nie ma szans żeby je policzyć i jakoś usystematyzować.
Paulettah a który to tydzień u Ciebie? Na apce w telefonie nie ma suwaczków. Ja mam 19t 1d.
 
I tak wyraźnie już czujesz??? Ale ekstra! Ciekawe czy dlatego że u Ciebie dwóch budrysów walczy a u mnie jeden czy ja jakaś inna jestem... ;-)
A łożysko masz na przedniej czy tylnej ścianie? Bo ja na przedniej.
 
Joa ja mam takie nagranie jal sir nawalilam w Hiszpanii i w łazience sie szykowałam bo szliśmy zjesc - maz nagrał, do dzis jak ma zły humor to se puszcza - masakra jakas to nagranie, taki burak "a teraz ide se zjesc a wiesz czemu? Bo mnie na to stac. I co tak chichrasz? I tak tego nikomu nie pokazesz bo bedzie ci wstyd ze taka żone masz"
Wycięłam Oczywoscie przekleństwa z cytatu... Maskara ;p

Bubcia ja mam jedna pare ciazowych jesCze nie nosilam bo nie mam do czego poki co :)
:))))) zobaczysz, poogladacie sobie takie filmiki za 20-30 lat i okaze sie, ze to jedna z najfajniejszych pamiatek;)
 
No to ja mam tą dodatkową amortyzację. Ja też czuję już od jakichś dwóch tygodni. Ale zdecydowanie słabiej niż ty.
 
reklama
Dziewczyny, co do ciazowych ciuchow to mozna super rzeczy na allegro upolowac, ja kupilam u jednej laski ( aneta7329) trzy pary nowych spodni ( dzinsy i 2 paty chinosow) lacznie za 130 pln. Teraz jej zostaly wieksze rozmiary ok 40 i w gore ale caly czas wystawia cos nowego. Ewidentnie gdzis bokiem ma te rzeczy i ceny sa super. Ja podeszlam sobie do h&m sprawdzilam rozmiarowke i wiem ze 36-38 jest ok i faktycznie wszystkie 3 pary pasuja;))
 
Do góry