reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
grubasek- :( Ale to dla dobra dziecka. No i chyba tak trochę niebezpiecznie z tym spadającym cukrem?

Bubcia- jakoś specjalnie ciążowych nie noszę, ew. dresy, bo zwykłe spodnie mnie cisną, mam tez jedne spodnie do kolan niby ciążowe, ale nie z tym pasem tylko z takim ściągaczem dziwnym. Ciążowe spodnie są mi za luźne w brzuchu jeszcze ;)
Teraz póki lato to noszę sukienki, a że wszystki miałam elastyczne i luźne to pasują :)
 
Martusia 3mam kciuki. Daj znać koniecznie co tam z maluda

Bubcia ja nosze ciążowe spodnie albo spodenki mojego m - kilka starych sukienek ale podciągają sie na brzuchu już tak ze mi prawie dupę widać :D a bluzki to normalne :)
 
Bubcia ja nie kupiłam jeszcze nic ciążowego :) ale chodzę z rozpiętym guzikiem w spodniach i noszę dłuższe bluzki tak, że nie widać tego guzika. Lub chodzę w sukienkach, które były dosyć luźne. A dla dzidziusia mam tylko dwie pary skarpetek jak narazie :D Obie dostałam. Nie cierpię chodzić po sklepach z ubraniami :p


Byłam dzisiaj na dniach otwartych szpitala Ujastek w Krakowie. Nawet wydaje się wszystko spoko :) Może wybiorę ten szpital.


Martusia trzymaj się! Dawaj znać
Grubasek a sama musisz robić zastrzyki?
 
Ja noszę sukienki i spódnicę, w krótkie spodenki też wchodzę, długich nie noszę bo uciskaja mi brzuszek, jak jest chłodniej to legginsy nakładam Ale chyba pora już kupić jakieś spodnie ciążowe bo jesień idzie awlegginsach zimno, koszulki noszę normalne
Paulettah- ty masz bliźniaki to pewnie dużo wiekszy brzuszek to dlatego u ciebie sukienka się podciaga:) a jak masz dwójkę to jak się ruszają to bardziej czujesz? Czy mniej się ruszają? Jak to jest? Jakie to uczucie dwójka
 
Grubasek nie dołuj się bo nie ma w tym twojej winy. Nir zaniedbałas niczego. Pk prostu twój organizm tak zareagował na ciążę.
Mój np. nie produkuje wystarczająco progesteronu i muszę brać luteine. I też nie ma w tym mojej winy.

Ja msm jedne jeansy ciążowe. A resztę normalną. Bluzki zawsze nosiłam szersze bo lubię takie a spodnie i spódnice letnie są zwykle na gumkach więc spoko. Na jesień i zimę będę musiała kupić jakieś spodnie i leginsy i jakieś kurtki. Bluzki i swetry powinny być ok te co mam.
 
Ja noszę sukienki i spódnicę, w krótkie spodenki też wchodzę, długich nie noszę bo uciskaja mi brzuszek, jak jest chłodniej to legginsy nakładam Ale chyba pora już kupić jakieś spodnie ciążowe bo jesień idzie awlegginsach zimno, koszulki noszę normalne
Paulettah- ty masz bliźniaki to pewnie dużo wiekszy brzuszek to dlatego u ciebie sukienka się podciaga:) a jak masz dwójkę to jak się ruszają to bardziej czujesz? Czy mniej się ruszają? Jak to jest? Jakie to uczucie dwójka

Hmm raz sie rusza do góry a raz na dole to tak przypuszczam ze raz jeden raz drugi :) a dzisiaj pierwszy raz poczułam pod ręka! Wiec chłopaki coraz silniejsze :) jak byłam w szpitalu kazali mi pisać ile ruchów czuje na godzinę to najwiecej było 10 :)
 
Hmm raz sie rusza do góry a raz na dole to tak przypuszczam ze raz jeden raz drugi :) a dzisiaj pierwszy raz poczułam pod ręka! Wiec chłopaki coraz silniejsze :) jak byłam w szpitalu kazali mi pisać ile ruchów czuje na godzinę to najwiecej było 10 :)

Oo super to często czujesz , ja narazie baaaaardzo rzadko , fajnie będzie jak u ciebie będą się wiercic i będzie to widać :) słodkie
 
reklama
Do góry