reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Czesc dziewczyny ,jestem co prawda na watku listopadowym ale widze ze u was tez jest fajnie,czy moge sie przylaczyc ?
W poprzednim cyklu sie nie udalo ,wiec moze ten bedzie szczesliwy...:tak:
Mam juz trzech synkow ale chcialabym miec czworeczke...a czy bede miała to sie okaze ,mam problemy z plamieniami,ale od kad zaczelam lykac wit b6 moje plamienia sie zmiejszyly,robilam bad hormonow ktore wyszly ok,cytologia I wymazy tez sa ok ,wiec chociaz to dobre :-)
 
edyta witaj :tak:napisz prosze jake ilosci wit b6 lykasz ? Ja tez mam problem z plamieniami i musze sie za to na powaznie zabrac :sorry:

Ja biore 100 mg wit b6,1000 mg wit c,cynk,b- complex,10mg magnezu.I tak codziennie.Wit b6 trzeba brac z innymi wit z grupy b I z wit c Wtedy sie wszystko ladnie wchlania :tak:
 
Ja też dzisiaj w pracy byłam, ale na szczęście weekend wolny. Mitaka podziwiam, że jesteś w stanie się w domu wziąć do pracy, ja cokolwiek do domu wezmę to na pewno nie zrobię ;).
 
Kobietyyy :) Teraz ja zwracam się do Was z pytaniem. Dlaczego tuż po skoku (jeden dzień) tempka spadła?.. Miałam nie świrować, ale chyba nie potrafię. Nigdy wcześniej się tak raczej nie działo..
 
Witam Was wszystkie dziewczyny, które staracie sie o dzidziusia;pJestem również tą która stara się o dzidzie.Jestem Magda mam 21 lat.Jestem mężatką od prawie 9 miesięcy.Razem jesteśmy od 7 lat;).I doszliśmy do wniosku że staramy sie o dziecko:)
 
Witamy m-s :-)

Mija niestety ja nie jestem w stanie Ci pomóc bo temperatury nie mierze, próbowałam ale ten termometr elektroniczny zaczął mnie dobijać za każdym razem coś innego wskazywał. Tak samo próbowałam rozeznać się w sprawie szyjki i nigdy nie mogłam jej znaleźć tzn raz jedyny wyczułam to było chyba już po dniach płodnych bo była dosyć twarda i tyle ją widziałam. Może dziewczyny coś pomogą...

Czy ktoś w ogóle będzie ze mną testował w styczniu czy wszystkie mają owulki? ;-)
 
Ja mam prawdopodobnie teraz owulacje skończyłam @ 9.01 i po zaczeliśmy "przytulanki".Dziś zaczeły mnie boleć piersi tak jak przed miesiączką:)
 
reklama
O to chyba szybko ten ból. Mnie piersi to na kilka dni przed @ dopiero bolą. A w tym cyklu znowu wcześnie mi urosły bo wydaje mi się, że jeszcze przed owu :confused: a teraz zaczynają boleć właśnie no i nie wiem czy @ z tego nie będzie, aleee "siedzimy czekamy, będzie dobrze"
 
Do góry