reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

tak netka ciesze sie i zarazem boję - jak to będzie, jak on sie będzie czul itd emocje duze nie powiem, ale trzeba kurcze bo mały skonczyl juz 5 lat a tu nic i nic i nic.namawiaj swojego, szukaj argumentów, moze wreszcie sie zgodzi.ja chce wiedziec na czym stoje - jesli wyniki meza beda ok to wiem ze wina lezy po mojej i bez hsg sie nie obejdzie na pewno.netka mam nadzieje ze zajdziesz szybko, tego ci zycze;)waiting tobie także, pisz co u cie?co dzien to nas tutaj mniej...
 
reklama
Czesc.długo mnie nie bylo to prawda mam nadzieje ze mi wybaczycie.musiałam zapomnieć,zająć się czymś innym niż wiecznym ,czekaniem.
Nie jestem po in vitro.oczywiście nic nie mogło iść szybko Milo zgodnie z planem.zakwalifikowalismy się do refundacji, badania zrobione,papiery podpisane ale na kasę trzeba czekać dwa miesiące bo NFZ się nie spieszy.w maju mija ten czas ale znając moje szczęście zadzwoniła w okolicach lipca ze można startować.tak wiec robię to co zawsze....czekam.
Wszędzie w około ciążę a jeszcze bardziej dobijające jest to ze koleżanki z którymi równocześnie zaczęłam się starać juz dawno urodziły i niektóre juz są w ciąży drugi raz.... Wy wszystkie jesteście juz mamami.a ja .......
 
Iwu to juz finish ale zlecialo ¡!!!!!!!!
Mitaka a Wy macie w planie jakieś badania? Chyba juz wystarczająco czekacie i nic chyba trzeba się zabrać za diagnozowanie niestety
Demsik trochę kreacji i po krzyku nic strasznego nie martw się na zapas wszystko się uda a potem będziecie się śmiać s sytuacji
 
Waiting chyba do mnie to pytanie o badania nie do Mitaki :)
no jedyne co teraz to mysle ze badania nasienia trzeba zrobic. moj ciagle mowi ze pojdzie i zrobi ale jakos nie robi... ech. nie ma sensu zebym ja sie jakos specjalnie diagnozowala zanim nie zrobi tych badan. takze zobaczymy.
Waiting fajnie, ze napisalas, niby jeszcze troche czekania ale w sumie calkiem juz blisko, super bedzie, musi sie udac :)

Demsik jak badania? stresujaco bylo bardzo? wyniki kiedy?
 
no wiec bylismy wczoraj i jakos poszlo.ja sie bardzo denerwowalam.moj tez ale ukrywal jak mogl, dopiero wieczorem sie przyznal ze to dla niego trudne.wyniki byly po godzinie.dzis bylam u swojego gina i mowi ze w miare ok wyniki, ale oczywiscie mozemy skonsultowac z andrologiem.czy wy macie jakies doswiadczenie w interpretacji tych wyników to bym napisała parametry
 
Cześć Dziewczynki!

Iwu ja pierdziele to już?! Krzycz głośno - pomaga :p
Waiting też ciągle zaglądam co u Ciebie. Ten nfz to porażka jak się nie zapłaci to tak to wygląda kolejki kolejki i traktowanie człowieka żałosne. Ale teraz to mam nadzieję, że już szybko zleci.
Netka za łeb za szyję ciągnij swojego na badania bo trzeba coś robić kurcze.
Demsik dawaj te wyniki popaczymy, pomyślimy. Ale jak gin mówi, że ok to ok tylko o co by chodziło? Ty się przecież badałaś chyba, może się uczuliłaś na męża-wrogość śluzu, ponoć i tak może być.... A nie rozważaliście insemki może by to przyspieszylo....

U mnie po staremu, dalej sama bez perspektyw zmiany, mąż mnie wkurza i czepia się, ze się go czepiam:p ale co poradzę jak mnie wkurza :p Małe ma 2 zęby dolne, zaczyna lepiej siedzieć tzn mniej się przewraca bo do samodzielnego siednięcia to jeszcze hoho, pełza czołem po podłodze, ogólnie cieszę się że pogoda była fajna bo dużo na dworze można siedzieć, a teraz to zobaczymy co to się pieści.....
 
Doswiadczenia nie mam ale wiem, ze na wielu watkach dziewczyny maja duza wiedze w tym zakresie, zwlaszcza na watku o inseminacji i in vitro. a masz tam normy? wszystko w normie sie miesci? to na pewno ok :) gratuluje ze Wam sie udalo i macie badanie za soba i cos juz wiecie :)
 
wlasnie wszystko w miare ok ale rych postepowy 26% a norma od 32 , lepkość ma dwa a norma ponizej lub rowne dwa ale wyczytalam ze jak lepkosc dosc duza i ruch postepowy gorszy to tez roznie moze byc.mojemu nic nie mowie bo by sie zestresowal nie potrzebnie.nie wiem czy sama nie podjade do androloga be wedzy mojego i jeszcze sprawdze zeby miec pewnosc na 100% ze na pewno wszystko gra.
mitaka takie dwa zabki to cudowne;)niech rosnie szkrabik maly aciebie rozumiem, bo byc z dzieckiem sama bez niego to i nerwy siadaja i czlowiek czepliwy sie robi ale w dobrej wierze
netka gadaj ze swoim moze akurat w koncu sie zmobilizuje
 
Netka wybacz. Mea culpa popieprzyło mi się :). Masz rację najpierw Jego badania ( bo mniej skomplikowane, tańsze i tylko jedno a nie cała masa ) a później Ty., Innego wyjścia nie ma. Niestety :( :sorry:

Mitaka wytrwałości życze Wiem jak samotność doskwiera a samotność plus dziecko to musi być zajeb po uszy:crazy:

Demsik Ja chyba zjadłam wszystkie rozumy jeśli chodzi o nasienie :) Jak pójdziesz do androloga to pewnie ci powie że nie ma się czym przejmować taką niewielką różnicą ale i nie można o poprawe nie zadbać, absolutny zakaz gorących kąpieli, tylko luźne bokserki, zdrowe jedzonko i raz dziennie SALFAZIN bez recepty cena do 30 zł a tabletki starczają na ok 2 miesiące no i brak alkoholu. Po trzech miesiącach powtórzyć badanie. Plemniki regenerują się po 72 dniach więc jedno badanie nic nie daje bo nie wiadomo czy parametry ruchu są minimalnie obniżone bo taka uroda męża czy akurat w tym miesiącu są nieco słabsze :) . Na pocieszenie powiem że 26% to moje marzenie jak mój osiągnie taki wynik to opije się z radości ( niestety szanse są nikłe) mój ma ruch postępowy a+b mojego to w najlepszych miesiącach 16% w w tym a = 6% ( a to ten najważniejszy) a ruch b=10. Więc 26% to moim zdaniem do zapłodnienia jeden krok :tak:
 
reklama
Do góry