reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Mitaka gratulacje, uściski dla Olusia !!!!:-) do kogo podobny??

Ja wczoraj bylam na pogrzebie babci. Dzis mam wolne to zrobilam sobie dzien lenia i nic nie robie. leze. co chwile mi sie przysnie. Życ nie umierać. Ale jutro juz trzeba odgruzować dom i ruszyć 4 litery.
Znów się srednio po luteinie czuje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś mam 20 dc Luteine mi przepisali do 24 dc ale będę brała do 28 dc bo mój lekarz przepisuje mi zawsze do 28 a ponieważ go nie by,ło, zastępowała go inna lekarka i ona wyjechała z 24. Mam krótką faze lutealną a branie luteiny nie zaszkodzi nawet gdybym zaciążyła więc testować nie będę wcześniej niż w poniedziałek 20.10 ( wcześniej wynik może wyjść fałszywie pozytywny przez ten zastrzyk)

Neta dużo wcześniej przyszła !!!
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny. Nie odzywałam się bo chora jestem. Jakieś paskudne przeziębienie., teraz mi katar na szczęście przeszedł więc na reszcie oddycham, ale kaszle mnie strasznie no i słaba jestem. Nie wytrzymam chyba do poniedziałku i jutro zrobię test. Jutro będzie 27dc a ja miewam cykle 25 dniowe więc jak coś jest to wyjdzie ale jak na poczatku miałam dobre przeczucia i się cieszyłam, tak teraz sądze że będzie jak zwykle. A w moim otoczenie aż 3 kolejne ciąże......:angry:

A wy jak tam??? Na jakim etapie jesteście??
Iwu jak samopoczucie, przytulasz się do kibelka czy cię nie męczy??
Mitaka mały chyba nie daje Ci ani minutki spokoju :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry