reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

waiting daj znac jak po lekarzu jutro, co powie;)
ja wlasnie bede pila drinusia, a co - jeszcze mi wolno:-)
tydzien pierwszy w pracy zleciał i mam nadzieje, że kazde beda takie jak ten:tak:
ja w poniedzialek jade do lekarza na monitoring.powiem wam, że troche sie stresuje...eh...
domek juz posprzatalam ogrod ogarnelam, pranie zrobione, zakupy zaliczone...na jutro tylko prasowanie i obiadek i cas dla rodzinki.zycze wam milego weekendu:-):-):-)
 
reklama
Cześć
Jak wam mija weekend ?? U mnie ładnie ciepło słonecznie więc trzeba korzystać z ładnej jesieni ....
Wróciłam od gina. Dostałam luteine pod język 2X1 od 16dc do 28dc( tylko nie wiem czy jedna tabletkę dwa razy dziennie czy dwie tab raz dziennie bo nie dotarło do mnie :-) ) Owulacja przebiegła książkowo. Jajeczka popękały, dużo płynu w zatoce douglasa Jak się uda to wiadomo radość;-) Jak nie to mam przyjść znów na stymulacje między 3-5 dniem cyklu i będziemy mieć inseminację. Jestem szczęśliwa bo na reszcie coś konkretnie zaczyna się dziać :)
 
Cześć dziewczynki :happy:

U nas niestety niezbyt dobrze, mąż dalej mówi, że Go boli więc znów będzie musiał iść do lekarza. Ja już nie spodziewam się, że będzie dobrze, jakaś podłamana jestem, boję się że to coś poważnego i że nie będzie szans na dziecko. doła mam i tyle. Dobrze, że chociaż u Was coś idzie w dobrym kierunku.
 
Kurcze Neta ale kicha ....:no: Zdecydowanie wyślij go do lekarza niech mu jakies badania zrobią cokolwiek tak żeby było wiadomo co to za paskudztwo, dlaczego sie przyplątało, kiedy sobie pójdzie i co z armią zapładniaczy:sorry2:. Może nie będzie tak źle. Może to nie wykończy plemników i po wyleczeniu będa dalej sprawne. Nie zakładajmy od razu najgorszego. W najgorszej sytuacji na pewno znajdzie się jeden sprawny którego najwyżej pobiorą punkcją do in vitro ale to już najczarniejszy scenariusz. Bądz dobrej myśli !!

Mitaka jak się czujesz ??

Ej laski ta luteina pod język jest bleeeee obrzydliwa
 
Fakt luteina jest obrzydliwa, wolałam łykać dupka, ale dupek drogi no i luteina niby naturalna a ten syntetyczny, no ale dzięki niemu chyba się udało więc trzymam za Ciebie kciukasy :)

Neta ale się popieściło, ale mocno wierzę, że wszystko skończy się dobrze.

Ja czuję, że się sypię i rozkraczam. Mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się w końcu spakować i zakończyć temat pokoiku dla małego. Wizytę mam 15 czyli zaczynać się będzie 38 tydz.
 
Mitaka szczesliwego i szybkiego rozwiazania, czekam na wiesci :*
Netka jestem z Toba myslami, wierze ze to przejściowy ból, wiesz ze czasem faceci sa jak dzieci boli boli i przestanie, oby tak było. Trzymam kciuki za Was :* Musi sie udac!!!!!!!
Waiting łykaj tabsy i zachodz w ciaze, Mitaka sie rozpakowuje to ktoraś musi pałeczke przejac czyt. "ciąze":-). Jak piesio sie ma?
 
ja dziewczynki bylam u gina- jajeczkowanie ok, jutro mamy ostro dzialac czyli owu przypada na 16dc. kazal probowac trzy cykle potem przyjsc jakby sie nie udalo i wtedy hsg.
 
reklama
demsik działać:) trzymamy kciuki:)
waiting teraz juz tylko dobre wieści!
neta jak tam?coś się ruszyło?był na wizycie?

ja w pracy...usyyypiam:////// byle do 16tej..ratunkuuu...
ale w przyszły piatek jedziemy na wakacje i to mnie trzyma przy zyciu:)

trzymajcie się cieplutko!
 
Do góry