reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

reklama
Brodka daje czadu :) kiedyś byłam na juwenaliach jak grała - fajnie było :)
Waiting wytłumacz mi o co chodzi w tym męskim graniu- jaki jest zamysł? Bo z nazwy wynika, że faceci występują, a występują kobietki też, czy że to dla facetów granie? Rozkminiam hy:-p
 
Dobre pytanie. Nie znam genezy :) ale wydaje mi się że kiedyś była taka reklama piwa żywca że męskie i w ogóle i podczas 1 trasy koncertowej w męskim graniu chyba grali tylko faceci. Ale kobiety górą i od dawna już tak nie jest :-)
Jej Mitaka za dwa tygodnie poród. To w sumie już na dniach. Ech jak ten czas leci !! GDzie foto brzucha :wściekła/y:
 
Demsik i jak, podziałaliście? hehe czuję, że w końcu będzie owocnie :tak:

Iwu ale fajnie - wakacje przed Tobą :-D:-D

Waiting słusznie piszesz, że Mitaka powinna zdjęcie wstawić bo już niedługo się rozsypie :happy:


A ja chora, zapalenie gardła, wzięłam na dziś i jutro zwolnienie. Za to wczoraj pytam mojego czy nadal boli go, bo jak tak to do lekarza a on mówi, że już nie boli go nic.Widocznie to może i faktycznie jakieś bakteryjne dziadostwo skoro lek pomógł. Oby już było dobrze, może w nowym cyklu podziałamy. Dziś lub jutro powinnam @ dostać.
 
No widzisz Neta wszystko sie samo rozwiązało. Dobrze że Twojego nic już nie boli ( chociaż ja twierdze że faceci przesadzają z tym bólem) Teraz tylko plemniki dojdą do siebie po lekarstwie i będzie dobrze :tak: musi być !
 
Dokładnie termin za 3 tygodnie od dzisiaj, ale suwak ustawiłam wg daty z usg z 11 tygodnia i już mi się nie chce zmieniać.
Brzuch jest taki o IMG_20140908_150206.jpg
Wybaczcie, ale już mi się nie chciało koszulki zmieniać jestem padnięta sprzątaniem i bardziej chyba pogodą.
 

Załączniki

  • IMG_20140908_150206.jpg
    IMG_20140908_150206.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Z moim odstającym tyłkiem będzie ciężko z tą ciążową zgrabnością :laugh2:

Opowieść miesiąca :
Mój podopieczny poszedł do przedszkola. Ale jeszcze przez wrzesień to ja go zaprowadzam a rodzice starają się go odbierać. Więc idziemy rano z płaczącym przedszkolakiem ( płacz wynika z tego że przedszkole jest złe, on chce do domu, do cioci, do mamy itp) pod przedszkolem na murku leży jakaś pomarańczowa przemoczona brudna szmatka ( w nocy ostro padało) zostawiłam małęgo w przedszkolu, wychodzę z budynku i znów rzuciła mi się w oczy owa szmatka. Coś mnie tknęło i ją podniosłam. Szmatka okazała się dziecięcymi majtkami. Oglądam je i no kurcze one sa jak mojego podopiecznego. Zgadza się kolor rozmiar nawet nadruk z samolotem z bajki o tym samym tytule. No to dzwonie do jego mamy co by nie było że sprowadzam do domu obce majty. Pytam śmiejąc się czy nie zgubiła wczoraj przy odbieraniu małego jego majtek. A no zgubiła :) Tak oto znalazłam na ulicy majtki podopiecznego :-D
 
Do góry