reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

mój test owu sprzed 10 minut , pewnie za 2 dni będzie pozytyw a mnie tak jajnik rwie. już kilka miałam wadliwych więc ... używałyście może tych z rosmanna facelle ? Bo mam zamiar je dzisiaj zakupić ;)
Zobacz załącznik 1196848
Ja używam tych :) kreski sa wyrazne i sie nie zawiodlam na nich
1604487104663.jpeg
 
reklama
Z facelle ja bym nie kupowała, u mnie się nie sprawdziły miałam wrażenie że są słabej jakości, ale może po prostu mi się trefna partia trafiła 🙄 za to bardzo Ci polecam te, są troszkę droższe ale stosuje je od 3 cykli i pięknie pokazują kreski 👍
no i takie sobie zakupię a raczej J pójdzie do apteki czy rossmanna mi się dzisiaj nic wgl nie chce :/. nawet apetytu nie mam
 
Ja używam tych :) kreski sa wyrazne i sie nie zawiodlam na nich
no tu Gryfin poleciła więc jak i Ty to jestem podwójnie pewna i zadowolona, dziś mam biały lepki śluz czyli zapowiada owulację dlatego taki test jak zdjęcie wyżej co wrzuciłam ale kreska generalnie już na poziomie więc działamy dzisiaj,jutro,pojutrze itd :D
 
reklama
Do góry