reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam czasami takie owulację że nic nie czuję za bardzo, ewentualnie delikatne kłucia, ale w tym cyklu to jakby mnie ktoś rozpruwał od środka 😱 na szczęście są to krótkie epizody po chwili wszystko wraca do normy 👍
Mi w poprzednim cyklu tak wszystko bolało, że myślałam, że umrę na owu... A moja ginekolog cieszyła się z tego jakbym conajmniej nie wiem co 😅 w tym cyklu za to lekkie ukłucia czasami przez chwilę, I jeden dzień gdzie czułam się jak na okres 🤷‍♀️
 
Ja mam 26 dniowe cykle i jestem 12dpo
Przyznam sie, że dopiero w tych obliczeniach raczkuje, bo staramy sie 2 cykl więc nie do końca wiem jakie objawy moga wystepowac :)
Ja przed okresem czasami mam wodnisty, a czasami biały gesty. Czasami szyjkę mam wysoko, a czasami nisko 😂 także tak naprawdę żadne objawy nie zwiaatuja ciąży tylko 2 kreski😉
 
Bo to znaczy, że był super pęcherzyk, a może i więcej, że clo działa. I jak boli na owu to najlepsza wiadomość dla niej 😂
Ooo to super! mnie bolało teraz w sumie najbardziej z tych wszystkich cykli, a wczoraj właśnie skończyłam jedno opakowanie Ovarinu, jestem ciekawa czy to może dzięki niemu. Mam dobre przeczucia co do tego cyklu 😁🥰
 
reklama
Do góry