reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No cóż - nasze starania przeniesione na początek 2021. 🙄
Z badań krwi wynikło, że mam za mało IgG na różyczkę.Musieli mnie doszczepić związku z tym mam 3miesięczny zakaz zachodzenia w ciąże 🙊.
A Gin powiedział mi, że muszę zmniejszyć cukier 🤔 mam 93,80 😂
Ojej nawet nie wiedziałam ze może byc za mała wartośc😱
 
Hej! Dziewczyny widzicie tutaj coś? Do okresu 3 dni i nie robiłabym żadnego testu,gdyby nie to , że okropnie ciągną mnie pachwiny i jeden jajnik , co we wcześniejszych ciążach było pierwszym objawem. Nie staraliśmy się w tym miesiącu,ale też nie uważaliśmy 🙂 i teraz nie wiem czy to moja wyobraźnia czy coś tam przebija 🥴
Widze
 
Hej
Jak tam dziś u was?
Kto testuje?
U mnie cisza narazie, cycki powiększone ale nie bolą.
Śniło mi się, że bratowa i kuzynka oznajmiły że są w ciąży 😂😂😂
Ja testuje jakoś w przyszłym tygodniu, niby @ mam mieć coś koło 9-10 październik. Ostatnia @ 14 września, test pozytywny lh 25 września ( 12 dc) wiec 26-27 września mogło dojść do zapłodnienia - w tym przypadku wg wskazówek lekarza dopiero zachodzi implantacja (niby 6-7 dzień po zapłodnieniu). Zapomniałam się tylko zapytać kiedy zaczyna się wydzielanie hcg...
 
reklama
No to kciuki. A faktycznie ten jajnik cię bolał z którego pękł?
Dokładnie z tego co bolał i nadal boli😩... Usłyszałam, że ma jeszcze prawo boleć bo patrząc na obraz usg (słowa ginekologa) pęcherzyk musiał być spory 🤷‍♀️
Hej a ja czekam na @ jak

Który masz dzień cyklu?
Jestem w 13 DC czyli owu miałam 12...cykle zazwyczaj mam 25/26 dni. Ostatnio miałam 2x 28dni ale też według temp i aplikacji flo przesunęła mi się owu. Ale przyznaje, że tak mnie nie bolało nigdy 🤷‍♀️
 
Do góry