reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi facelle wskazał ciaze 10dpo ,uważam ze one nie wskazują kreski fabrycznej właśnie bo wczesniej jak nie bylam w ciazy to byla poprostu biel vizira. Polecam te testy z rosmana [emoji846] lepszy jest ten facelle niz check&go
To ja powiem ze mnie facelle 2 razy oszukał. Niby kreska była. Ledwo widoczna ale była a ciąży brak.
 
reklama
Widzę
Hej! Dziewczyny widzicie tutaj coś? Do okresu 3 dni i nie robiłabym żadnego testu,gdyby nie to , że okropnie ciągną mnie pachwiny i jeden jajnik , co we wcześniejszych ciążach było pierwszym objawem. Nie staraliśmy się w tym miesiącu,ale też nie uważaliśmy [emoji846] i teraz nie wiem czy to moja wyobraźnia czy coś tam przebija [emoji3061]
 
A długo się staracie?
Nie staramy się , albo inaczej zawiesiliśmy starania 👍 mam dwie córeczki , jedna w styczniu będzie miała 4 latka, druga teraz skończyła 2 i w styczniu poroniłam w 9 tygodniu. I są dni , że o niczym innym nie marzę tylko o kolejnym maluchu,a następnego dnia panicznie boję się powtórki z ostatniej ciąży. Dlatego uważam , że nie jestem gotowa do 100% starań. Co ma być to będzie. Nie mam ciśnienia , że już i koniec.
 
Z pink miałam teraz takie :
 

Załączniki

  • 2759b855-7752-48ff-bbd7-003c2bd95ef2.jpg
    2759b855-7752-48ff-bbd7-003c2bd95ef2.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Do góry