reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dokładnie z tego co bolał i nadal boli[emoji30]... Usłyszałam, że ma jeszcze prawo boleć bo patrząc na obraz usg (słowa ginekologa) pęcherzyk musiał być spory [emoji2368]

Jestem w 13 DC czyli owu miałam 12...cykle zazwyczaj mam 25/26 dni. Ostatnio miałam 2x 28dni ale też według temp i aplikacji flo przesunęła mi się owu. Ale przyznaje, że tak mnie nie bolało nigdy [emoji2368]
Wiec może teraz się uda!! Trzymam kciuki [emoji8]
 
przy nawykowych poronieniach zalecają branie acardu dlatego powinnaś zapytac lekarza czy moze mozesz go brac, ja mialam zalecenie brac go jeszcze przed ciaza i caly okres ciazy, jedną tabletke na noc to wspomaga ukrwienie macicy a co za tym idzie lepsze zagnieżdżenie sie tam zarodka pozniej. No i duphaston lub luteine tez powinnaś brac od razu po zobaczeniu 2kresek na teście, bo byc moze masz niedomoge progesteronu,badaj go sobie po owulacji w granicach 20dnia cyklu jesli masz cykle 28dniowie koszt około 30zl. :) szkoda twoich nerwow na te straty a byc moze przyczyna jest banalna,a teoria ze 3razy stracilas dziecko przez orace jest dla mnie malo prawdopodobna moze warto zmienić lekarza 🙂 powodzenia
Zgadzam się ze teoria straty ciąż przez prace jest mało prawdopodobna.

Hej dziewczyny :) pytanie mam jak duży powinien pęcherzyk ? W środę byłam na usg i na lewym jajniku był 13 mm
Już po wizycie 😁 pęcherzyk pękł prawdopodobnie wczoraj, endo super i to, że mnie boli jajnik najbardziej ucieszyło ginekologa 😂 więc może to ten cykl 😁
Jakie wymiary miałaś pęcherzyka na ostatniej wizycie ? Ja byłam w środę i pecherzyk był 13 mm, dziś dokuczał mi jajnik a testy wyglądają tak więc pęcherzyk chyba byłby za mały.
 

Załączniki

  • 19217D80-055D-4473-BBC8-EF67C94961CF.jpeg
    19217D80-055D-4473-BBC8-EF67C94961CF.jpeg
    981,2 KB · Wyświetleń: 68
Zgadzam się ze teoria straty ciąż przez prace jest mało prawdopodobna.

Hej dziewczyny :) pytanie mam jak duży powinien pęcherzyk ? W środę byłam na usg i na lewym jajniku był 13 mm

Jakie wymiary miałaś pęcherzyka na ostatniej wizycie ? Ja byłam w środę i pecherzyk był 13 mm, dziś dokuczał mi jajnik a testy wyglądają tak więc pęcherzyk chyba byłby za mały.
Pęcherzyk rośnie 2 mm na dobe, pęka przy 20mm mniej więcej. :) u Ciebie w niedzielę powinien pęknąć.
 
reklama
Super wieści 😁

Szkoda , że sobie nie można usg do domu kupić kuźwa bym sobie dziennie monitorowała 😁😂
A można 😁 takie małe przenośne, tyle, że ja bym nic nie zobaczyła 😂
Zgadzam się ze teoria straty ciąż przez prace jest mało prawdopodobna.

Hej dziewczyny :) pytanie mam jak duży powinien pęcherzyk ? W środę byłam na usg i na lewym jajniku był 13 mm

Jakie wymiary miałaś pęcherzyka na ostatniej wizycie ? Ja byłam w środę i pecherzyk był 13 mm, dziś dokuczał mi jajnik a testy wyglądają tak więc pęcherzyk chyba byłby za mały.
Na ostatniej miałam 21, teraz możliwe że był większy💁‍♀️
 
Do góry