reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Z tego co ja wiem to jeśli progesteron jest powyżej 10 to owulacja byla a poniżej znaczy ze nie bylo. Najlepiej robic w granicach 20dc badania. Ja mialam przeważnie progesteron wskazujący na owulacje raz tylko nie bylo, co tez wychodziło mi na tych owulacyjnych. No i lekarz dal mi clo kazal brac od 5do 9dnia cyklu po1tabletce wrocic w 13-14dc na monitoring No i jak przyszłam to byl 14dc to powiedzial ze jest owu ze widzi i ze dzis jest ten dzien i mam brac meza i nie wychodzić z wyra przez 2dni ☺ tak tez posłusznie zrobiliśmy No i sie udalo. Ale szczerze powiem ze po tych tabletkach mialam tak bolesną owulacje myslalam ze mi rozsadzi jajniki ,tak bolal mnie brzuch a o sexie to juz nie wspomne nie był on totalnie przyjemny dla mnie wręcz powiedzialabym ze bolesny ale skoro to byl ten dzien to nie moglam tego nie wykorzystać. No i pozniej jakos tydzien po owulacji zrobilam progesteron wyszedl mi 29 i juz zaczęło mi świtać ze chyba się udalo,bo byl dosyc wysoki☺
Ooooo! Ale mam bardzo podobnie! ❤ wrecz jakbym czytala o sobie 🙈
 
reklama
Do góry