reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja w niedzielę termin @ mam, nie kupuję testu, bo zrobilabym już dziś pewnie [emoji23]
Możliwe, że się przesunie @ do wtorku bo mam 2 terminy owu [emoji23][emoji23][emoji23]
I wg tego drugiego terminu @ wypadnie we wtorek
Ja mam tyle testów, że mogłabym codziennie robić po kilka. Tak sobie myślę, że może zrobię w poniedziałek test jak małpy nie będzie. Nie chcę się rozczarować. Zawsze może się dzień spóźnić [emoji23] no ale tobie na pewno wyjdzie kreseczka! Zobaczysz. Metaliczny posmak [emoji16][emoji16][emoji16]
No chyba, że w niedzielę robimy razem? Ja jadę na naszą działkę więc muszę wcześniej wiedzieć czy zabierać test czy nie [emoji3526]
 
Tak ale mam tu na myśli problem np z wzrostem jajeczek lub ich pękaniem. Ja tez według badań mialam tsh i inne takie w normie ,według progesteronu mialam nawet owulacje. Ale jajeczka byly "niewystarczajace" zeby doszło do zapłodnienia,clo wplywa na wzrastanie i rozwój pęcherzyków w jajnikach i w taki sposób dopiero udalo mi się zająć w ciaze. Lekarz na monitoringu wyzaczyl mi konkretny dzień owulacji i kazal współżyć ile wlezie🙂
 
Ja mam tyle testów, że mogłabym codziennie robić po kilka. Tak sobie myślę, że może zrobię w poniedziałek test jak małpy nie będzie. Nie chcę się rozczarować. Zawsze może się dzień spóźnić [emoji23] no ale tobie na pewno wyjdzie kreseczka! Zobaczysz. Metaliczny posmak [emoji16][emoji16][emoji16]
No chyba, że w niedzielę robimy razem? Ja jadę na naszą działkę więc muszę wcześniej wiedzieć czy zabierać test czy nie [emoji3526]
Wpoczekajmy do wtorku 🤔😘
 
reklama
Do góry