reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też mam jakąś depresję teraz [emoji24] Mam dosyć tych starań i ciągłych zawodów. Nie mam już nadziei. Może, nowy ginekolog coś poradzi i w badaniach coś wyjdzie, bo przynajmniej będziemy wiedzieć, że coś jest nie tak i może da się wyleczyć.
Co do załamania psychicznego chyba tez to przechodzę, brak ciąży ciagle z tym komplikacje ( torbiele i przedłużające sie cykle) do tego w pracy niestety i na nas paslo przygotowują plan restrukturyzacji i redukcji zatrudnienia wiec ta ciąża była by teraz jeszcze bardziej wyczekiwana... a tu jak zwykle pod górkę 😢
 
Dziewczyny zaczyna mnie bolec brzuch jak na okres i zaczynaja się krosty na buzi, do okresu tydzień, czuje ze nic z tego nie będzie 😤 Naomi widać ! ❤️❤️❤️
Ja tez zawsze mam takie odczucie ze jak zaczyna mnie wysypywać na twarzy to znaczy ze cykl znowu nieudany 😑
Jednak trzymam kciuki żeby to nie był okres a fasolek 🤗
 
emoji1787.png
emoji1787.png
emoji1787.png
U mnie to samo. Jestem po 5 stratach i nie mam takiego parcia na "robienie" dziecka. Po prostu kochamy się wtedy kiedy jest ochota. Testy mi zostały to robię bo szkoda żeby leżały
emoji85.png
a temperaturę mierze żeby zobaczyć czy się pokrywa z testami bo nie mam możliwości zrobienia progesteronu i chodzenie na monitoring.
Ja parcie mam, nie może się to wlec w nieskonczonosc. Teraz ze wsparciem lekarza może cos sie wyjasni. Chociaz przeraza mnie jakakolwiek sluzba zdrowia, bo ja z tych co nigdy w zyciu nie byla chora wiecej niz 2 dni... 😅
Ja wiem, ze gdybym zostawila to samemu sobie, to nawet za 10 lat by sie nie udalo, bo u nas wypada tak, ze w plodne albo nie ma ochoty albo nie ma jak hahaha 🤷‍♀️
 
Ja tez zawsze mam takie odczucie ze jak zaczyna mnie wysypywać na twarzy to znaczy ze cykl znowu nieudany 😑
Jednak trzymam kciuki żeby to nie był okres a fasolek 🤗
Dziękuje ! Co prawda wczoraj gmerałam przy buzi wiec wiadomo jak to jest 🙄 niby się nie nastawiam ale czuje ze lipa i musiałam to gdzieś napisać
Mnie w ostatnich cyklach bardziej wywalało około owulacji, a tym razem tydz przed @ wyskoczyły pryszcze
u mnie pryszcze zawsze wyskakują ale co do brzucha to boli dopiero 2 dnia okresu. Ale ostatnio przez te moje wymysły na temat ciąży wszystko mi się pozmieniało 😂 no nic zobaczymy za ok tydzień jak przywita mnie @
 
reklama
Dziewczyny zaczyna mnie bolec brzuch jak na okres i zaczynaja się krosty na buzi, do okresu tydzień, czuje ze nic z tego nie będzie 😤 Naomi widać ! ❤❤❤
Jezeli Cie to pocieszy to w pierwszej ciazy bylam okropnie obsypana na twarzy 🙌🏻 jak to mowia - dopoki nie ma okresu to pilka w grze 😉
 
Do góry