reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
[emoji1787][emoji1787] To w tym cyklu trzeba wstać wcześniej i działać. Który masz dc?

Dziś 8dc, mój ulubiony czas [emoji16] działamy sobie na spokojnie, narazie jeszcze bez stresu, ale z nadzieją. W ubiegłym cyklu miałam owu 16-17dc, ale nie wiem czy zawsze tak mam, czy raz tak się przesunęło. Zobaczymy w tym cyklu, bo mam monitoring. Wczoraj pęcherzyk 10 mm wiec wychodziłoby ze owu mogłaby być szybciej niż ostatnio. Zobaczymy co z tego będzie [emoji3166]
 
reklama
Ja też mam jakąś depresję teraz [emoji24] Mam dosyć tych starań i ciągłych zawodów. Nie mam już nadziei. Może, nowy ginekolog coś poradzi i w badaniach coś wyjdzie, bo przynajmniej będziemy wiedzieć, że coś jest nie tak i może da się wyleczyć.
Trzeba próbować ją też zmieniłam lekarza i bardzo się cieszę bo ta obecna zaczęła coś działać i to szybko ☺️najpierw monitoringi okazało się że owulacji nie mam przepisała leki, ale i tak jakoś jestem poddana.. Dzisiaj zaczęły się bulgoty w dole brzucha zawsze tak mam po owu i niestety zwiastuje u mnie to @🙄także myślę że nic z tego.. Jeszcze dam sobie szanse w październiku, jeśli znów się nie uda rezygnuje z jakich kolwiek leków.. Trudno
 
Do góry