reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Witam się w ten pochmurny poranek...
U nie cisza. Wczoraj delikatne plamienie raz przy podcieraniu i spokój. Brzuch czasem jakby bolał a za chwilę już nie. Takie skurcze dziwne. Od kilku dni mam straszne uderzenia gorąca i w nocy się często budze.

I chciałam wam również polecić film "INSTANT FAMILY" - Rodzina od zaraz.
O adopcji 3-ki rodzeństwa. Cały film siedziałam ze łzami w oczach i całą nockę śniło mi się, że i my zgłosiliśmy się do adopcji dzieciątka [emoji3590] Polecam!
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że w końcu się uda i ja też to wierzę. Tylko co robić, żeby przed okresem 2 tygodnie nie myśleć? W termin @ nic, robisz test negatywny. Nagle zaczynasz plamić i znowu to samo... Kurde! Czy cykl bezowulacyjny to cykl w którym nie stwierdza się śluzu płodnego? Tak? Ja Juz nic z tego nie rozumiem. Naprawdę :( niby wszystko ok 😪😪😪
Pierwsze przyszło po 3 miesiacach, a teraz wyczekuje z miesiąca na miesiąc. Juz mam tego dość, jestem przybita i zdołowana. Do tego w tym cyklu miałam w od weekendu dziwne objawy, niedobrze mi się zrobiło po kawie do tego przyspieszone bicia serca. Test 2 dni temu negatywny. Wczoraj termin @, dziś plamienia. Brzuch jak na okres i jestem wkurzona, czyli to okres 😥 piłam w tym cyklu inozytol, myślałam że pomoże... Zamówię jakiś fajny termometr owulacyjny, może trzeba mierzyć temp? :( ehhh to życie 😪
 
Oglądałam ten film! Super, polecam reszcie staraczek[emoji3590][emoji3590]
Witam się w ten pochmurny poranek...
U nie cisza. Wczoraj delikatne plamienie raz przy podcieraniu i spokój. Brzuch czasem jakby bolał a za chwilę już nie. Takie skurcze dziwne. Od kilku dni mam straszne uderzenia gorąca i w nocy się często budze.

I chciałam wam również polecić film "INSTANT FAMILY" - Rodzina od zaraz.
O adopcji 3-ki rodzeństwa. Cały film siedziałam ze łzami w oczach i całą nockę śniło mi się, że i my zgłosiliśmy się do adopcji dzieciątka [emoji3590] Polecam!
 
Cześć dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że w końcu się uda i ja też to wierzę. Tylko co robić, żeby przed okresem 2 tygodnie nie myśleć? W termin @ nic, robisz test negatywny. Nagle zaczynasz plamić i znowu to samo... Kurde! Czy cykl bezowulacyjny to cykl w którym nie stwierdza się śluzu płodnego? Tak? Ja Juz nic z tego nie rozumiem. Naprawdę :( niby wszystko ok 😪😪😪
Pierwsze przyszło po 3 miesiacach, a teraz wyczekuje z miesiąca na miesiąc. Juz mam tego dość, jestem przybita i zdołowana. Do tego w tym cyklu miałam w od weekendu dziwne objawy, niedobrze mi się zrobiło po kawie do tego przyspieszone bicia serca. Test 2 dni temu negatywny. Wczoraj termin @, dziś plamienia. Brzuch jak na okres i jestem wkurzona, czyli to okres 😥 piłam w tym cyklu inozytol, myślałam że pomoże... Zamówię jakiś fajny termometr owulacyjny, może trzeba mierzyć temp? :( ehhh to życie 😪
Śluz płodny może być nawet jesli cykl jest bezowulacyjny, tak bynajmniej powiedziała mi gin.. Nie ma po prostu pęcherzyka dominojucego. Bez niego w ciążę się nie zajdzie, Ja co miesiąc miałam śluz płodny i to dość dużo a owulacji nie było, na monitoringu raz widziałam 2 małe pęcherzyki i powiedziała mi gin że tych pęcherzykow ciąży nie będzie.. Testy owulacyjne też mogą wychodzić pozytywne ale bez usg nie stwierdzi się czy jest pęcherzyk dominujący dlatego ja testów nie robię ☺️
 
Hej dziewczyny:) u mnie dziś 8dc ale coś mnie wzięło 😤 i to nie wiem czy nie coś z pęcherzem.... Czuję takie pełne podbrzusze nie wiem jak to opisać do tego mi nie dobrze i chce mi się spać i dużo siusiam nie często ale dużo ... Test zrobiłam dla wszelkich wątpliwości jest negatywny ,tak być powinno bo okres był a tu jakieś coś:/ oby mi szybko przeszło bo w takim stanie nie będę miała ochoty na boboseksy :p
 
reklama
Do góry