reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ale źle się czuje dzisiaj :( mierzyłam temperature i mam 37,3 :( oby mnie coś nie rozłożyło...

W ogóle byłam dzisiaj w aptece i zapytałam o test z krwi, i farmaceutka nawet nie wiedziała że taki istnieje 🙄
 
reklama
@Wrocławianka34 kim Ty kur.. jesteś żeby tu przyłazić i mówić nam o czym możemy a o czym nie możemy pisać??
Przyszłaś świeżak na forum i myślisz że będziesz nas ustawiać?? Nie podoba Ci się to nie czytaj. Co z Twoim testem ciążowym?? Życzę Ci żebyś szybko zaszła w ciążę i znikła stąd w piz... bo nie potrzeba nam tutaj takich akcji.
 
Kupiłam wczoraj testy owulacyjne.
Przy pierwszym cyklu starań cały czas miałam biel.
Teraz jestem w trzecim i robiłam wczoraj i pojawiła się kreska jaśniejsza od testowej. Dzisiaj robiłam i już kolorystyczne równe.
Mam nadzieję że mój mąż mnie nie zdenerwuje i będzie miły wieczór 😂 mam 11 dc :)
 
@Wrocławianka34 kim Ty kur.. jesteś żeby tu przyłazić i mówić nam o czym możemy a o czym nie możemy pisać??
Przyszłaś świeżak na forum i myślisz że będziesz nas ustawiać?? Nie podoba Ci się to nie czytaj. Co z Twoim testem ciążowym?? Życzę Ci żebyś szybko zaszła w ciążę i znikła stąd w piz... bo nie potrzeba nam tutaj takich akcji.
👍👍👍👍👍👍👍👍
 
reklama
Do góry