reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja zaczęłam pić Inofem w tym cyklu i chyba się udało . To znaczy w ciąży jestem
emoji16.png
emoji16.png
Ja piję teraz drugi cykl i mam nadzieję, że się uda 🙂 poprzednio zaczęłam dopiero w 3 dc. Może teraz będzie skuteczniejszy🙂
 
reklama
Dzisiaj 16dc, wczoraj pojawił się blady pasek na teście owu (wcześniej zawsze biel, ja tak mam), i dzisiaj już pozytywny. Zgadza się to wyliczeniem gina z usg. Dzisiaj też zalew śluzu, a rzadko kiedy tak mam. No i najgorsze jest to, że zamiast wczoraj działać, to mój chłop strzelił o coś focha i przytulanek nie było... Ryczałam i ryczałam ze straty kolejnego miesiąca. Pogodziliśmy się dzisiaj i o 16:00 był seks na zgodę, mam ogromna nadzieję, że owulacji jeszcze nie było i będzie cień szansy. Ehhhhh
 
Dziewczyny jak mnie nie ma to mnie nie ma 😀 A dzisiaj za dużo he he dobra do rzeczy może głupie pytanie ale do dziewczyn które poroniły mi po poronieniu na jednej piersi została delikatna "niebieska" otoczka czy Wy też tak macie i dzisiaj się przeglądałam i chyba ona ściemniała 🤔
 
Dziewczyny dajcie się jej wykrzyczeć, ma widocznie jakiś problem ze sobą, nie odpisujcie jej to zamilknie. To taki wampir energetyczny, czerpie radość ze złośliwości i obrażania innych 😉

@princess_88 jakie masz następne kroki? Bo tobie też nie pękają pęcherzyki. Ktoś tu pisać nazwę czegoś wspomagającego owulacje i gdzieś mi uciekło.
Mi w poprzednim cyklu w końcu pękły dwa pecherzyki po ogromnej dawce hCG ale były już przerośnięte wiec nie ma ciąży :( teraz jestem w 3 dc a od 5dc biorę Femare i 10000 jednostek hCG na pęknięcie na raz, plus coś na prolaktyne chociaż mam poniżej normy ale ponoć nie zaszkodzi. No i sama z siebie biorę myo inositol ale na efekty trzeba 3 miesiące czekać. Jak to nie zadziała to mój gin proponuje zastrzyki z gonadotropin, codziennie. A Ty? Jakie plany?
 
reklama
Do góry