reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Do dziewczyn które wcześnie wiedziały o ciąży. Czulyscie jakieś skurcze albo ciagniecie brzucha w pierwszych tygodniach? I jak to wyglądało z piersiami, faktycznie od razu 'łapią', rosną, bolą, ciemnieja i są te żyłki?
Ja absolutnie w piersiach nie widziałam nic innego, bóle okresowe mi się pojawiły, ale to chwilę po terminie @. Przed okresem mialam ze 3 dni zgage (podobno podwyższony poziom progesteronu może powodować) i fajki mi trochę gorzej,,wchodziły,, ale mimo to jakoś paliłam. Test zrobiłam 2-3 dni przed terminem okresu i wyszła blada kreska, beta lekko podwyższona więc powiazalam te,, objawy,, z tym, ale np fajki mi nigdy nie smakowały podczas choroby a zgaga zawsze zwiastowala nawrót refkuksu więc gdybym nie upatrywala dwóch kresek pewnie bym w ogóle tego nie powiazala z ciaza.
 
Ja absolutnie w piersiach nie widziałam nic innego, bóle okresowe mi się pojawiły, ale to chwilę po terminie @. Przed okresem mialam ze 3 dni zgage (podobno podwyższony poziom progesteronu może powodować) i fajki mi trochę gorzej,,wchodziły,, ale mimo to jakoś paliłam. Test zrobiłam 2-3 dni przed terminem okresu i wyszła blada kreska, beta lekko podwyższona więc powiazalam te,, objawy,, z tym, ale np fajki mi nigdy nie smakowały podczas choroby a zgaga zawsze zwiastowala nawrót refkuksu więc gdybym nie upatrywala dwóch kresek pewnie bym w ogóle tego nie powiazala z ciaza.
Zobaczymy co nam czas przyniesie :) dzięki :) ja niestety też mogę mieć dodatkowa trudność bo mojej mamie ani w 1 ani 2 ciąży testy domowe nie wychodziły, dopiero jak lekarz kazał w 3 miesiącu to był pozytywnym. Ale mojej siostrze w 6 tygodniu wyszło. Nie wiem id czego to zależy
 
Zobaczymy co nam czas przyniesie :) dzięki :) ja niestety też mogę mieć dodatkowa trudność bo mojej mamie ani w 1 ani 2 ciąży testy domowe nie wychodziły, dopiero jak lekarz kazał w 3 miesiącu to był pozytywnym. Ale mojej siostrze w 6 tygodniu wyszło. Nie wiem id czego to zależy
Zależy wszystko od nerek. :) Niektóre osoby mają tak silną filtrację moczu, że bhcg jest tak niewiele w moczu, że testy nie łapią, wychodzą negatywne. :) Aczkolwiek jakby pójść na krew to już widać pięknie wynik. Ja tak miałam, że w ciąży byłam, beta powyżej już tysiąca, test niby wykrywa 25miu/ml a ja miałam negatywne. Miewałam też na odwrót, czyli ciąży brak, hcg w krwi brak a testy pozytywne. Ale to już testy badziewne. A i polecam unikać testów elektronicznych a zwłaszcza tych z domowego laboratorium Pink. :)
 
Dziewczyny! o_O :o ja nie wierzę w to co widzę.
IMG_20191031_181631.jpg
 
reklama
Do góry