reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziękuję z całego serca! Było ciezko ale dość już łez wylałam. Też trzymam za Ciebie!
Nawet nie wyobrażam sobie jakim trzeba być ch**em żeby zrobić coś takiego swojej kobiecie i to w takim momencie. A potem nagle się obudzi i dotrze do niego co zmarnował, tylko już będzie trochę za późno na refleksje... eh Ci faceci, czasem mnie totalnie rozbraja ich podejście do życia.
Duży siły kochana Ci życzę :* skup się teraz na Twojej najważniejszej miłości czyli dziecku, a reszta jakoś z czasem sama się ułoży.
No a skoro byłaś na prenatalnych to pewnie masz i zdjęcia ;) pochwal nam się tu szybko swoją kruszyną :)
 
Słuchajcie dziewczynki czy wysoki poziom testosteronu u męża może wpływać na płodność? Zrobiliśmy dziś badania prolaktyne ma w normie ale testosteron poza skala :/
 
Nawet nie wyobrażam sobie jakim trzeba być ch**em żeby zrobić coś takiego swojej kobiecie i to w takim momencie. A potem nagle się obudzi i dotrze do niego co zmarnował, tylko już będzie trochę za późno na refleksje... eh Ci faceci, czasem mnie totalnie rozbraja ich podejście do życia.
Duży siły kochana Ci życzę :* skup się teraz na Twojej najważniejszej miłości czyli dziecku, a reszta jakoś z czasem sama się ułoży.
No a skoro byłaś na prenatalnych to pewnie masz i zdjęcia ;) pochwal nam się tu szybko swoją kruszyną :)
Też tego co zrobił nie rozumiem. Nie jestem w stanie nawet próbować zrozumieć. Kawał chu i tyle! Już się nie mogę doczekać aż urodze i przytulę swojej małe szczęście [emoji7] Dziękuję za Twoje słowa dają mi ogromną motywację do dalszego działania i zapomnienia o tym dupku .. Już wysyłam zdjęcia maleństwa [emoji3590][emoji3590]
IMG_20190423_075024.jpeg
IMG_20190423_075041.jpeg
 
Jeju dziewczyny. Dostałam lek na symulację mam brać przez 5 dni (wczoraj był pierwszy) i jak mnie w nocy ból jajnika złapał to myślałam że umrę! Dramat [emoji20] jeśli w tym cyklu się nie uda to badamy chłopaka
 
reklama
Do góry