reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Po ostatnim plamieniu przed okresem jestem mało optymistyczna. Zwłaszcza, że wtedy byłam przeszczesliwa bo myślałam, że to implantacja aż do czwartego dnia takiego śluzu :(
Myślę, że przez te niepowodzenia trudno mi być optymistyczną w takich sytuacjach no ale czekam, co się z tego rozwinie ;)
u mnie to zawsze objaw nadchodzącej @, ale trzymam kciuki, aby to nie była @
 
reklama
Jak wstałam rano to nic nie było. Stwierdziłam, że wykorzystam ten pechowy test i jedna kreska, więc pewnie małpiszon coraz bliżej [emoji14] na wszelki wypadek założyłam podpaskę ;)
Ej, głowa do góry ;) który to cs?
 
Jak wstałam rano to nic nie było. Stwierdziłam, że wykorzystam ten pechowy test i jedna kreska, więc pewnie małpiszon coraz bliżej [emoji14] na wszelki wypadek założyłam podpaskę ;)
Ej, głowa do góry ;) który to cs?
5cs. Wiem że nie długo ale szlag mnie trafia :( zobaczymy jeszcze po badaniu krwi co w trawie piszczy ale ja do cierpliwych nie należę [emoji13] nawet luby się wścieka ze jak coś pomyśle by zrobić/kupić to musi być w tej chwili [emoji23] tak było z samochodem, laptopem, telewizorem, farbowanie włosów itd [emoji3]
 
5cs. Wiem że nie długo ale szlag mnie trafia :( zobaczymy jeszcze po badaniu krwi co w trawie piszczy ale ja do cierpliwych nie należę [emoji13] nawet luby się wścieka ze jak coś pomyśle by zrobić/kupić to musi być w tej chwili [emoji23] tak było z samochodem, laptopem, telewizorem, farbowanie włosów itd [emoji3]
Oj, ja jestem taka sama. Jak cos sobie umyśle, to od razu przechodze do działania. Nie nawidze czekać, na prawdę kiepsko mi idzie czekanie hahaha Jak się okazało, że mam cykle bezowulacyjne to ryczalam jak bobr, a mój tylko powtarzał, że przecież są pary, którym udało się dużo później, że mam być spokojna bla bla bla, a ja chciałam już, natychmiast, zaraz :D
 
reklama
U mnie dzisiaj 29dc, małpa mogłaby się wstrzymać do poniedziałkowego popołudnia, tzn może przyjść jak wrócimy z kliniki do domu. :) Nawet nie myślę o testowaniu, temperatura skacze jak chce. ;) Mój mąż już ma 'bide' bo od dzisiaj ma post do poniedziałku. :D
 
Do góry