reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dokładnie. A wolę zrobić od razu i iść do niego z wynikami niż czekać na jego skierowanie.
Dzień przed to chyba nie problem
Mi ze dwa razy się zdarzyło że dwa trzy dni przed brązowe farfocle się pojawiały. Ostatnim razem to chyba wynik cytologii i działań z mężem w dzień po niej, pewnie coś się uraziło, nie zagoiło i stąd takie dziwne rzeczy
Jeśli w środku wszystko ok to krew zawsze warto sprawdzić bo być może coś tam działa na niekorzyść
 
reklama
Czytalam ze były starajace sie co mialy bole typowe @ a jednak mialy dwie krwski.
Wiec mam lekka nadzieje.
Ja miałam bóle @, ale lżejsze niż zazwyczaj, a to jest efekt rozciągania się macicy. Ja bym zatestowala na Waszym miejscu, z ciekawości :-D mi blada kreska i to popołudniowa, z testu powyżej 10, wyszła 3/4 dni przed @ (to byla środa). Nie mogę określić dokładnie dnia oczekiwanej miesiączki, bo owu byla w sobotę albo niedzielę dwa tygodnie wcześniej :D następnego poranka wyszedł bladzioch z testu 25 i podwyższona beta. Aczkolwiek nie zawsze test wyjdzie przed terminem miesiączki. Może najlepiej od razu idźcie na betę. Jeśli udało się zajść w ciążę to wyjdzie podwyższona.
 
Ja jak ostatnio powiedziałam o plamieniach które trwały prawie tydzień przed @ to ginekolog mi powiedziała, że nie może być bo ona ciałko żółte widziała na usg, no ale jak mi się powtórzy taka sytacja jeszcze dwa razy to będziemy może drugą fazę cyklu wzmacniać
Ogólnie rzecz biorąc twierdzi, że jestem zdrowa jak koń, tsh unormowane, cykle w normie, ciałko widziała, więc twierdzi że owulacje są, starać się jeszcze pół roku, i dla zdrowia i lżejszej ciąży schudnąć
A po tym tygodniu plamień miałaś normalnie miesiączkę? Bo ja właśnie równo 7 dni plamiłam i tyle, zero okresu.
Ja powiem wam szczerze, że testu raczej w poniedziałek nie zrobię, patrząc na mój wykres. Cykl bezowulacyjny jak byk. Może akurat @ do tego czasu przyjdzie.
No i już w poniedziałek wizyta w klinice! :)
 
A po tym tygodniu plamień miałaś normalnie miesiączkę? Bo ja właśnie równo 7 dni plamiłam i tyle, zero okresu.
Ja powiem wam szczerze, że testu raczej w poniedziałek nie zrobię, patrząc na mój wykres. Cykl bezowulacyjny jak byk. Może akurat @ do tego czasu przyjdzie.
No i już w poniedziałek wizyta w klinice! :)
No właśnie normalnie miałam, nawet za wcześnie
 
Ja miałam bóle @, ale lżejsze niż zazwyczaj, a to jest efekt rozciągania się macicy. Ja bym zatestowala na Waszym miejscu, z ciekawości :-D mi blada kreska i to popołudniowa, z testu powyżej 10, wyszła 3/4 dni przed @ (to byla środa). Nie mogę określić dokładnie dnia oczekiwanej miesiączki, bo owu byla w sobotę albo niedzielę dwa tygodnie wcześniej :D następnego poranka wyszedł bladzioch z testu 25 i podwyższona beta. Aczkolwiek nie zawsze test wyjdzie przed terminem miesiączki. Może najlepiej od razu idźcie na betę. Jeśli udało się zajść w ciążę to wyjdzie podwyższona.


Teraz moja nadzieja jeszcze bardziej wzrosła :-) :)
 
Ja miałam bóle @, ale lżejsze niż zazwyczaj, a to jest efekt rozciągania się macicy. Ja bym zatestowala na Waszym miejscu, z ciekawości :-D mi blada kreska i to popołudniowa, z testu powyżej 10, wyszła 3/4 dni przed @ (to byla środa). Nie mogę określić dokładnie dnia oczekiwanej miesiączki, bo owu byla w sobotę albo niedzielę dwa tygodnie wcześniej :D następnego poranka wyszedł bladzioch z testu 25 i podwyższona beta. Aczkolwiek nie zawsze test wyjdzie przed terminem miesiączki. Może najlepiej od razu idźcie na betę. Jeśli udało się zajść w ciążę to wyjdzie podwyższona.
Ja na razie kupiłam cukierki imbirowe bo pani w aptece powiedziała że to jej wyglądają ciążowo
No nie wiem...
 
Ja jako tako innych objawow nie mam, tylko wlaśnie te bóle jajników, kręgosłupa szyjnego i lekko powiększone piersi.
No u mnie tak jak pisałam wcześniej, ból @, ale lżejszy i przez parę dni meczyla mnie zgaga, ale ciężko mi powiedzieć czy było to spowodowane ciążą czy zwykłymi rewolucjami zoladkowymi (dodam, że cierpię na refluks). Fakt, że zgaga w ciąży w pierwszych miesiącach szczególnie pojawia się przez podwyższony progesteron, a jak wiadomo do podtrzymania ciąży to on odgrywa kluczową rolę więc może jakoś mi skakał w górę i stąd te dolegliwości. Tak jak wiele dziewczyn pisze, to ciężko jednoznacznie określić objawy ciąży na wczesnym etapie, bo może być to ciaza, a może być @. Tak czy siak wiem, że każda z nas się doszukuje tych objawów bardzo szybciutko. Też tak miałam i w sumie dzięki tej zgadze to zrobiłam test :D dopóki nie ma @ jest nadzieja!
 
Ja na razie kupiłam cukierki imbirowe bo pani w aptece powiedziała że to jej wyglądają ciążowo
No nie wiem...
A nie chcesz zrobić bety? Fakt, że nudności i wymioty pojawiają się w ciąży, ale czy w drugim jej tygodniu dalyby tak o sobie znać? Pomagają Ci te cukierki imbirowe? Ja jestem w 5 Tc i cierpię strasznie na brak apetytu i całodniowe nudności. Po tych specyfikach na przeziębienie dla ciężarnych to wiem, że wszystkie te naturalne preparaty to tak średnio na mnie działają. No, ale wiadomo, nic innego nie można.
 
reklama
A nie chcesz zrobić bety? Fakt, że nudności i wymioty pojawiają się w ciąży, ale czy w drugim jej tygodniu dalyby tak o sobie znać? Pomagają Ci te cukierki imbirowe? Ja jestem w 5 Tc i cierpię strasznie na brak apetytu i całodniowe nudności. Po tych specyfikach na przeziębienie dla ciężarnych to wiem, że wszystkie te naturalne preparaty to tak średnio na mnie działają. No, ale wiadomo, nic innego nie można.
No właśnie chyba za wcześnie na mdłości. Jeśli mi jakieś cienie wyjdą na teście to zrobię
Pomagają ale niestety chwilowo, ale i tak lepiej niż mięta... Też nie mam apetytu... a zawsze się nażeram...
 
Do góry