reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny. Proszę bez głupich komentarzy.
A więc 5 września urodziłam sn porob byl bardzo spontaniczny do szpitala trafiłam z rozwarciem 8 cm.. ah co to było ale moje pytanie brzmi czy w czasie plogu można zajść w ciążę przez stosunek przerywany ?
 
Hej dziewczyny. Proszę bez głupich komentarzy.
A więc 5 września urodziłam sn porob byl bardzo spontaniczny do szpitala trafiłam z rozwarciem 8 cm.. ah co to było ale moje pytanie brzmi czy w czasie plogu można zajść w ciążę przez stosunek przerywany ?

Wydaje mi się, że nie. Organizm się oczyszcza po porodzie. Hormony jeszcze nie są uregulowane.
Ale ja nie jestem lekarzem. U mnie pierwsza @ po porodzie pojawiła się dopiero po 5 miesiącach.
 
Mój M. był przy obu porodach. Co prawda przy pierwszym porodzie mieliśmy małe komplikacje - poród przez VACUM, ale przy drugim nie było problemów, tylko nacięcie krocza, ale M. był twardy i dał radę do końca. Nawet przy drugim porodzie przeciął pępowinę i był z tego dumny ;)
Moj nie chce byc przy drugim :p po pierwszym ma uraz;p zszokowal go fakt jak nacinaja krocze.. skomentowal to jakby prosiakowi gardlo podżynali... i choc mial okazje widziec wszystko i przecinac pepowine to teraz wzbrania sie.. z jednej str go rozumiem widok cierpienia i boli porodowych nie jest łatwy ale ja tak bardzo nie chce byc sama...
 
Hej dziewczyny. Proszę bez głupich komentarzy.
A więc 5 września urodziłam sn porob byl bardzo spontaniczny do szpitala trafiłam z rozwarciem 8 cm.. ah co to było ale moje pytanie brzmi czy w czasie plogu można zajść w ciążę przez stosunek przerywany ?
Przede wszystkim przez okres połogu nie powinno sie w ogole wspolzyc. Ty masz odpoczac, zregenerowac sie i dac oczyscic. Po pierwsze w tej chwili ryzykujesz infekcja bo nie masz nalezytej bariery ochronnej.. a podobno do tych 6tygodni jajniki jeszcze nie pracuja jak trzeba wiec pewnie szansa na ciaze jest niewielka. kazda kobieta w innym tempie na pewno dochodzi do siebie ale jednak trzeba miec namiar ze z zewnatrz mozemy czuc sie super a niekoniecznie w srodku jest juz ok.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn ktore rodzily SN więcej niz raz.
Czy wasi mężowie / partnerzy byli przy każdym porodzie z wami??
Kochana ja rodziłam raz SN ale Ci napiszę. Mój mąż był przy tym porodzie i położna niczego nie świadoma pokazała nam sama z siebie łożysko [emoji26] i mąż mówił, że nie chce być kolejny raz przez ta. Ale mi z tym ale to nie zmusze.
 
Do góry