reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dlatego teraz codziennie jezdze i jak nie uda sie to bede jezdzic jeszcze wiecej:) Plus z tego taki ze moze schudne przed wymarzona ciaza:) A Ty juz po owu?
Chyba tak, ale nie robiłam testów w tym cyklu. Z kalendarza wychodził poniedziałek [emoji4] to było działane w środę, czwartek, niedzielę i poniedziałek [emoji1]
 
reklama
Hej dziewczyny chętnie dołączę do waszej grupy .W maju poronilam niestety . Obecnie 14 dzień cykluale testy owulacyjne nie wychodzą za bardzo ...Śluz jest jak na dni płodne .. Używacie tych testów udaje się wam z nimi ?
 
Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj powitalam drugi okres od lyzeczkowania, zatem wracam do Waszego grona staraczek! :) Planuje mierzyc temperature, choc mam bardzo regularne cykle 27-28 dniowe, ale owu i tak moze sie przesunac dzien w te czy we wte..
Procz tego wiesiolek+ wino i migdaly na endometrium, bo z tym niestety u mnie problem, ostatnio w 19 dc mialo 6 mm.
Zycze nam wszystkim, abysmy sie spotkaly na kwietniowkach :D
 
Hej dziewczyny chętnie dołączę do waszej grupy .W maju poronilam niestety . Obecnie 14 dzień cykluale testy owulacyjne nie wychodzą za bardzo ...Śluz jest jak na dni płodne .. Używacie tych testów udaje się wam z nimi ?
U mnie dopiero sie okaze czy sie uda z testem owu czy tez nie.

@Kasienka3b ja nikomu nie mowie by popadal w paranoje sama jezdzilam rowerem. Co ma byc to będzie.
 
Hej dziewczyny chętnie dołączę do waszej grupy .W maju poronilam niestety . Obecnie 14 dzień cykluale testy owulacyjne nie wychodzą za bardzo ...Śluz jest jak na dni płodne .. Używacie tych testów udaje się wam z nimi ?
Ja stosuje i mi wychodzi kiedy jest owu. W tym cyklu tak wygladaly.
 

Załączniki

  • 20180707_091914.jpg
    20180707_091914.jpg
    865,4 KB · Wyświetleń: 80
U mnie dopiero sie okaze czy sie uda z testem owu czy tez nie.

@Kasienka3b ja nikomu nie mowie by popadal w paranoje sama jezdzilam rowerem. Co ma byc to będzie.
Ja Kochana nie bilam absolutnie do nikogo tam tym postem tylko mowilam ze ja nie popadam w paranoje bo wiem ze wszystko z umiarem nic nie zaszkodzi:)
Bedziesz testowac ze mna w sobote?
 
reklama
Do góry