reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiesz, że nawet nie wiem ile dpo dokładnie, bo byłam na wyjeździe i olalam sprawę, ale stawiam po samych objawach, że ok 14dc, ale to takie gdybanie. A przytulnie było po powrocie w 16dc więc na ciążę w tym cyklu nie liczę, bo raczej nikłe szanse;) ale martwi mnie, że te cykle mi się tak skracają... I wszystko zaczęło się po tym jak przez 3 cykle brałam duphaston ... Potem odstawiłam i teraz takie kwiatki... wcześniej miałam po 26-28 dni cykle.... Chyba coś mi się rozregulowało....

@Migdalove trzymam kciuki i wszystko na maksa zaciśnięte! ✊✊✊ To musi być TO
❤️
 
reklama
Tak więc okresu nadal brak, plamien nie ma żadnych. Dyskomfort w podbrzuszu jak na @ jest ale lekki, nie boli brzuch. Ale wrażenie mam jakbym miała dostać okres tylko jakoś bezboleśnie. :D piersi nie dają znać tyle, że są pełniejsze a to na bank bo sprawdzałam na za dużym staniku. :D
Kciuki zaciśnięte i koniecznie daj znać jaki wynik.
 
Chyba zostanie Pola :) ty widze faktycznie masz malutki brzuszek :pNo właśnie wiekszosc mam z ktorymi rozmawiam, a maja dwojke dzieci mowia, ze druga ciaza jest "wieksza"- wiekszy brzuch od samego początku :D no nic, zobaczymy jak dalej bedzie. Ale ja sie ciesze, tyle czekalam na ta ciaze, ze jestem dumna z mojego brzuszka [emoji14]
Gratuluje córci.Pola piekne imie.moja córcia bedzie miala na imie Marika Gaja.to juz ostateczna decyzja.co do wielkosci brzuszka to mojteraz jest wyjstkowo duzy wzgledem dwoch porzednich ciąż.wasze sa przesliczne.trzymam kciuki za testujace w najblizszym czasie.
 
Zleci szybko :D zobaczysz. No ja na początku przez wymioty prawie 5kg spadłam. A potem po 0.5 kg na miesiąc. Teraz w ostatnim trymestrze co miesiąc po2-2,5 kg ale to już teraz normalne. Więc jak na koniec będę miała na plus 8-9 kg to będzie tyle. Z synem przytyłam 16 kg.
Lipiec mi sie dość będzie ciągnął ale sierpień szybko minie, później 3 tyg września i do szpitala na wywoływanie. Szybko zrzucisz tą wagę przy dwójce dzieci [emoji6]. Mi po synu zostało 5 kg na plusie .
 
Chyba zostanie Pola :) ty widze faktycznie masz malutki brzuszek :pNo właśnie wiekszosc mam z ktorymi rozmawiam, a maja dwojke dzieci mowia, ze druga ciaza jest "wieksza"- wiekszy brzuch od samego początku :D no nic, zobaczymy jak dalej bedzie. Ale ja sie ciesze, tyle czekalam na ta ciaze, ze jestem dumna z mojego brzuszka [emoji14]
Zgadzam sie z nimi [emoji4]. Sama widze to po sobie :). Kazda z nas cieszy sie z ciazy [emoji4] bo jest z czego tym bardziej że to nie było takie hop siup i każda jest po jakiś przejściach . Pewnie że prezentuj brzuszek dumnie :) ja zresztą też tak mam [emoji4]. Imię śliczne dla córki [emoji4].
 
Tak więc okresu nadal brak, plamien nie ma żadnych. Dyskomfort w podbrzuszu jak na @ jest ale lekki, nie boli brzuch. Ale wrażenie mam jakbym miała dostać okres tylko jakoś bezboleśnie. :D piersi nie dają znać tyle, że są pełniejsze a to na bank bo sprawdzałam na za dużym staniku. :D
Brzmi obiecująco :)! Kciuki za pozytywną betę!

@Fleur ja też jakiś czas temu miałam krótkie cykle, po 24 (jeden nawet 23) dni. Ze 4 miesiące. Potem wróciło do normy. Ten cykl natomiast będzie dłuższy od "typowego" (u mnie to 26 dni), bo owu była dopiero w 18dc, a fazę lutealną mam 11 dniową.

U mnie dzisiaj już drugi dzień spadku temperatury i jasno różowe plamienie i czuję się mega okresowo :/. Znaczy, że zaraz zacznę 4cs...Buuu.
 
reklama
Hej to znowu ja. ☺️ Czekam na wizytę 18lipca. Chciałam zapytać Was czy miałyście problemy z guzkami w piersiach ? Ja miałam wycofanego operacyjnie jednego i okazało się, ze to włókniak, drugiego wlokniaka usunęli mi poprzez specjalny zabieg biopsji i „wyssali „ go przy badaniu. Teraz prawdopodobnie mam5t4d i moje piersi powiększyły się znacząco, zaczynaja bolec i wyczuwam sobie znów jakieś zgrubienia. Czy ktoś miał problem z wlokniakami ?
 
Do góry