reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Poza tym żyłami to nic szczególnego. Czuje się dokładnie jak przed ostatnim cyklem...

Dobrze, że nas dużooo :) w grupie raźniej :p
A u mnie sporo inaczej, ale bez żadnych mdłości a mam do tego tendencje, więc jestem pewna, że w ciąży spędzę dużo czasu z kibelkiem ;P no i śniło mi się że dostałam okresu, a mam prorocze sny :(
Fajnie, że taka duża grupa staraczek się robi :) 3 mam za wszystkie kciuki
 
reklama
Dziewczyny właśnie w grupie raźniej, uwierzcie mi ze jestem u was od dziasiaj, a odrazu lepiej.... wiem ze nie jestem sama z problemami , ze jestescie tu... :) fajnie tez czytac ze w koncu wam sie udalo :) i ze nie trzeba tracic nadzieiiiii :) buziaki miłego wieczoru i do jutra ! :)
 
W laboratoriach są różne panele badań np. pediatryczny, dla ciężarnych, tarczycowe itp. i między innymi jest dla kobiet planujacych ciążę. U nas taki jest, może u Was też.
 
Cześć Dziewczyny nie wytrzymałam .... zrobiłam test i znowu nicccc. Obudził mnie dziś okropny ból piersi wiec pojawił się cień nadziei ... ☹️
 
Hej! Oficjalnie witam się w 1 dc.... No i 4cs... Nie ma wyjścia! Trzeba znowu dzialac;) Nadal trzymam kciuki za wszystkie niepewne! Oby wszystko ułożyło się po waszej myśli! No musimy mieć jakieś 2 kreseczki z tylu testujących! Nie ma bata!
 
Jej, jak nas dużo [emoji846][emoji846][emoji846] trochę musiałam nadrabiać od wczoraj [emoji846]
U mnie dziś 26dc. W niedziele zatestuje, tylko, ze wg gina w tym miesiącu lepiej zeby plusa nie było a dziwnie się czuje i zaczynam łapać stres, ze plus będzie ze stosunku 3 dni przed owu. Byłabym mega zdziwiona..
 
Hej! Oficjalnie witam się w 1 dc.... No i 4cs... Nie ma wyjścia! Trzeba znowu dzialac;) Nadal trzymam kciuki za wszystkie niepewne! Oby wszystko ułożyło się po waszej myśli! No musimy mieć jakieś 2 kreseczki z tylu testujących! Nie ma bata!
Coś tak czuję że ten cykl będzie Twój [emoji14] a mój następny [emoji23]
 
Już prenatalne:szok: ale zleciało! Pamiętam ten twój wysoki wynik progesteronu i ta pierwsza niziutką bete, coś koło 9 chyba było? :) i mniej więcej wtedy dołączyłam do was:) ale ten czas galopuje!

Strasznie szybko! Progesteron rzeczywiście rósł mi strasznie szybko jak jeszcze nie wiedziałam i w sumie przez to zrobiłam betę - niziutkie koło 17 była ;p a teraz już 12 tygodni zleciało i 13 się snuje, a z usg nawt kilka dni później wychodzi ;)
Czekam na Wasze kreseczki ;)
 
Hej a ja sie z wami witam w 32 dc, rano temp 37, jestem zła, że tak to się przeciąga albo owulka mocno opóźniona była, albo moja głowa blokuje mi tą @. Też bym już chciała zacząć nowy cykl..
 
reklama
Hej i ja witam się w 1 dc.. . Dziś temp spadła o kolejne 0,2 stopnia i pojawił się @... Pierwszy cykl mierzenia temp zakończony już wiem jak to u mnie wygląda. Zaczynam 6 cs ten będzie z luteina brana od 16 dnia cyklu przez 10 dni po jednej tabletce.... I ten okropny ból brzucha a do pracy trzeba iść na 14 :-(
 
Do góry