reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Przez 4 tygodnie będę brała leki i dopiero wtedy z wynikami mam iść. Powiedział, ze jak teraz do niej pójdę to zleci mi te same leki i powtórzyć badania po miesiącu wiec dlatego taką drogę wyznaczył. Kurcze, szkoda, ze w ubiegłym roku do niego nie trafiłam
Aha! Taki plan działania! Najważniejsze, że w ogóle do niego trafiłaś! Szczęście w nieszczęściu czas szybko leci i nim się obejrzymy będzie koniec maja;) Sciskam mocno i już proszę nie denerwuj się :)
 
reklama
@ForgetMeeNot @Sliim no właśnie nie wiem, kiedy testować. Nie chcę się na nic nakręcać i robić sobie nadziei. Moje cykle są nieregularne - od 36 do 42 dni, więc wszystko możliwe (dziś jest 38 dc).
Temperatura od 3 dni jest między 36,8 a 37 (ale badam ją o różnych porach, więc może być zupełńie niemiarodajna) co rzeczywiście jest dla mnie podwyższonym stanem, bo zwykle mam ok. 36,4. Chyba poczekam do 42 dc i jeśli @ nie przyjdzie to zatestuję.

@Sliim ale Twoja temperatura jest naprawdę obiecująca :D kiedy testujesz?
 
@ForgetMeeNot @Sliim no właśnie nie wiem, kiedy testować. Nie chcę się na nic nakręcać i robić sobie nadziei. Moje cykle są nieregularne - od 36 do 42 dni, więc wszystko możliwe (dziś jest 38 dc).
Temperatura od 3 dni jest między 36,8 a 37 co rzeczywiście jest dla mnie podwyższonym stanem, bo zwykle mam ok. 36,4. Chyba oczekam do 42 dc i jeśli @ nie przyjdzie to zatestuję.

@Sliim ale Twoja temperatura jest naprawdę obiecująca :D kiedy testujesz?
Kurcze ale jesteś cierpliwa, zazdroszczę ja to bym już teraz testowała ale wiem, że nie ma sensu by raczej nie wyjdzie , mam cykle 32 dniowe. Do @ zostało 9 dni , tak myślę, żeby testować najprędzej 1 maja jeśli oczywiście wcześniej @ nie przyjdzie.. ale mam taką cicha nadzieje ze się uda :D
 
Kurcze ale jesteś cierpliwa, zazdroszczę ja to bym już teraz testowała ale wiem, że nie ma sensu by raczej nie wyjdzie , mam cykle 32 dniowe. Do @ zostało 9 dni , tak myślę, żeby testować najprędzej 1 maja jeśli oczywiście wcześniej @ nie przyjdzie.. ale mam taką cicha nadzieje ze się uda :D
ja w poprzednim cyklu byłam taka niecierpliwa i szybko zrobiłam test i pokazał mi się cień cienia. A potem się okazało, że to jakiś błąd był :( teraz nie mam w domu żadnego testu, żeby mnie nie kusiło :p bo gdybym miała jakiś pod ręką ,to już na bank bym nie wytrzymała :D

Jeśli u Ciebie jest 9 dni do @ to rzeczywiście postaraj się chwilę poczekać. Chociaż Twoja temperatura jest bardzo wymowna :D A który dpo masz?
 
ja w poprzednim cyklu byłam taka niecierpliwa i szybko zrobiłam test i pokazał mi się cień cienia. A potem się okazało, że to jakiś błąd był :( teraz nie mam w domu żadnego testu, żeby mnie nie kusiło :p bo gdybym miała jakiś pod ręką ,to już na bank bym nie wytrzymała :D

Jeśli u Ciebie jest 9 dni do @ to rzeczywiście postaraj się chwilę poczekać. Chociaż Twoja temperatura jest bardzo wymowna :D A który dpo masz?
Ja testów w domu też nie mam za bardzo kuszą :D minął dokładnie tydzień po owulacji . No właśnie najbardziej się boje ze zobaczę 2 kreski , a później się okaże że to jakiś błąd testu :(
 
Ja testów w domu też nie mam za bardzo kuszą :D minął dokładnie tydzień po owulacji . No właśnie najbardziej się boje ze zobaczę 2 kreski , a później się okaże że to jakiś błąd testu :(
No to jak 7 dpo to test raczej jeszcze nie wyjdzie, ewentualnie beta. Ale najlepiej poczekaj razem ze mną ;) oby to czekanie na coś się przydało!
 
To ja też zamelduje, że moje szczęście ma 4mm i pikające serduszko :)
Jak narazie wszystko super i oby tak dalej!
A @Dagaa11 to taka nasza forumowa panikara :p
Ale @Dagaa11 tym razem wytrwamy razem do tego 11 tego bez żadnych stresów nie? Będę cię pilnować :p

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i śle nowe fluidki prosto po badaniu ;) ~~~~~~

@Migdalove sukienka prześliczna i będziesz cudnie wyglądała :)
Piekne wiadomosci i dbaj o siebie i fasolcie:)
 
Uhh wiem ze trzeba czasu ale myslalam ze sie z tym uporałam ale przeryczałam pół wieczoru :-(

Nie moge pogodzic sie z tą stratą. Chciałabym się cieszyć tą ciążą. Nawet miesiąc nie było mi dane :-( jeszcze to ze na poczatku byl przyrost bety o 120% w 48h i wszystko było super i tak nagle się pozmieniało. Znajduję ciągle winę w sobie, że to ja coś źle zrobiłam, że to przeze mnie. Że mogłam coś zaradzić a nawet nie poczułam że coś jest nie tak :-(
Kochana napewno to nie Twoja wina. I pamietaj chcesz to placz ile wlezie az ukoisz swoje serduszko.
 
reklama
Do góry