reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny! Oficjalnie przerywam starania co najmniej na dwa, góra trzy cykle. ;) Wybrałam suknie w której czuję się fantastycznie! Ogólnie to ciekawa sytuacja bo suknia była idealna na mnie, gdzie ja mam dość nie proporcjonalne ciało, niska a w górze czyli w biuście i ramionach dość szeroka ale to było przeznaczenie! [emoji7] Ogólnie najpierw przymierzylam takie sukienki co wam pokazywałam i szczerze źle się w nich czułam, ciężko, optycznie niższa jakoś ogólnie dziwnie. Pani na wejściu od razu pokazała mi taka suknie prostą ale trochę w rybkę a ja kategorycznie nie chciałam nawet na nią patrzeć ale mówię spróbuję z ciekawości no i co... To ta! [emoji813] Byłam w szoku. Dostałam na nią rabat więc daję za nią 600zl. Jedynie mogę do niej lekko schudnąć ale nie muszę. Ale jakbym zaszła w ciążę to byłby nie lada problem. :) Ale będę tutaj do was zaglądać oczywiście! [emoji813]
 
reklama
Hej dziewczyny! Oficjalnie przerywam starania co najmniej na dwa, góra trzy cykle. ;) Wybrałam suknie w której czuję się fantastycznie! Ogólnie to ciekawa sytuacja bo suknia była idealna na mnie, gdzie ja mam dość nie proporcjonalne ciało, niska a w górze czyli w biuście i ramionach dość szeroka ale to było przeznaczenie! [emoji7] Ogólnie najpierw przymierzylam takie sukienki co wam pokazywałam i szczerze źle się w nich czułam, ciężko, optycznie niższa jakoś ogólnie dziwnie. Pani na wejściu od razu pokazała mi taka suknie prostą ale trochę w rybkę a ja kategorycznie nie chciałam nawet na nią patrzeć ale mówię spróbuję z ciekawości no i co... To ta! [emoji813] Byłam w szoku. Dostałam na nią rabat więc daję za nią 600zl. Jedynie mogę do niej lekko schudnąć ale nie muszę. Ale jakbym zaszła w ciążę to byłby nie lada problem. :) Ale będę tutaj do was zaglądać oczywiście! [emoji813]
Brawo, gratuluję wyboru!

U mnie z sukienką ślubną było podobnie - też najpierw przymierzałam te, które mi wpadły w oko. Pani z salony przyniosła mi totalnie inną, na którą kręciłam nosem, bo w ogóle jakoś mi się nie podobała. Ale namówiła mnie na przymiarkę i kiedy już się w niej zobaczyłam, to doznałam olśnienia i już wiedziałam, że to ta jedyna :D

Ty też na pewno będziesz pięknie w swojej wyglądać a i lekka przerwa w staraniach da trochę wytchnienia.
 
Hej dziewczyny :-) ja odliczam do 8 maja niecierpliwie ... z objawów to tylko piersi i zmęczenie a piersi raz bolą bardziej a raz mniej i wtedy panika :-/
Mam pytanie która z was robiła badania na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy ? Podobno branie w ciąży Asa zapobiega poronieniom i zakrzepom u ciężarnych i już po dwóch poronieniach powinno się przyjmować 75-150 mg co myślicie ?
 
Ja już mam 3 poronienia za sobą i pare lat temu wyszło mi w badaniach podwyższone zlepianie trombocytow , potem robiłam tutaj krew w De i wszystko dobrze :-/ w ogóle tutaj to olewka kompletna byłam we wt u gin i wie ze tyle razy nam się nie udało i teraz nic na usg nie zobaczyła i nie dała mi zwykłego dupka nawet niiiic :-( tylko termin na za 3 tyg porażka ....nie mówiąc już o jakimś asa :-(
 
Dzięki, wlasnie kupuje migdaly
emoji2.png
emoji8.png
Jeszce lam
@ForgetMeeNot Ja za Ciebie tez [emoji110][emoji110][emoji110] a ktory dc i kiedy masz termin @?[emoji4]
Ja dzisiaj mam 14dc i termin na @ na 8 maja, dlatego zdziwiłam się tym, że wg gin owulację będę miała dzisiaj lub jutro. Myślałam, że niedziele, poniedziałek. Zobaczymy, jeszcze skoku temp. nie miałam :) Kurcze, idziemy łeb w łeb, że tak się wyrażę :)

Popieram, @Dagaa11 napisz nam koniecznie, co i jak, chociaż jestem pewna ze będzie dobrze :)
A u mnie po dupku branym na wywołanie @ takie oto kwiatki:
Zobacz załącznik 848569

Hej dziewczyny! Oficjalnie przerywam starania co najmniej na dwa, góra trzy cykle. ;) Wybrałam suknie w której czuję się fantastycznie! Ogólnie to ciekawa sytuacja bo suknia była idealna na mnie, gdzie ja mam dość nie proporcjonalne ciało, niska a w górze czyli w biuście i ramionach dość szeroka ale to było przeznaczenie! [emoji7] Ogólnie najpierw przymierzylam takie sukienki co wam pokazywałam i szczerze źle się w nich czułam, ciężko, optycznie niższa jakoś ogólnie dziwnie. Pani na wejściu od razu pokazała mi taka suknie prostą ale trochę w rybkę a ja kategorycznie nie chciałam nawet na nią patrzeć ale mówię spróbuję z ciekawości no i co... To ta! [emoji813] Byłam w szoku. Dostałam na nią rabat więc daję za nią 600zl. Jedynie mogę do niej lekko schudnąć ale nie muszę. Ale jakbym zaszła w ciążę to byłby nie lada problem. :) Ale będę tutaj do was zaglądać oczywiście! [emoji813]
Super, a masz jakieś foto? :)
 
Hej dziewczyny :-) ja odliczam do 8 maja niecierpliwie ... z objawów to tylko piersi i zmęczenie a piersi raz bolą bardziej a raz mniej i wtedy panika :-/
Mam pytanie która z was robiła badania na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy ? Podobno branie w ciąży Asa zapobiega poronieniom i zakrzepom u ciężarnych i już po dwóch poronieniach powinno się przyjmować 75-150 mg co myślicie ?
Ja nie robiłam tych badań, ale lekarz kazał mi brać 1 tabletkę acardu dziennie. Ja niestety w związku z wszystkimi moimi chorobami mam 4 krotnie większe ryzyko poronienia niż zdrowa kobieta (wg. mojego lekarza) więc podejrzewam, że dmucha na zimne i biorę zapobiegawczo. I chyba jeszcze na endometrium to trochę pomaga, z tego co słyszałam...
 
reklama
Do góry