reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cześć dziewczynki, nie pisałam prawie tydzień ale wciąż czytam. Fajnie, że tyle pozytywów ale zmęczona jestem emocjami dziewczyn we wczesnej ciąży. Niektóre biegają na bety po kilka razy, inne chodzą co kilka dni do różnych lekarzy. I wszystkie mówią, że robią to, by się uspokoić. Ale działa to zupełnie odwrotnie. Przykro mi za te straty, dzięki tym bieganiom dowiedziałyście się o tym wcześniej, ale... i tak nic nie można było na tym etapie zrobić. Więc po co ta wiedza?
Można dowiedzieć się o stracie niespodziewanie i przeżyć traumę lub tę traumę poprzedzić ciężkim stresem i zmęczeniem psychicznym.
Szczęśliwe te, co nie zaglądają na fora. :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochaniutkie. Bardzo Was proszę o trzymanie kciuków aż w 3 sprawach:)
1) Oczywiście za prawidłowy przyrost bety.Dziś byłam na pobraniu ale wynik jak zwykle dnia kolejnego,czyli dopiero jutro się dowiem jak przyrasta.
2) Kciuki za moją córcię,która dziś ma drugi dzień egzaminów gimnazjalnych:)
3) Za mojego najmłodszego syna..Dziś ma kolejną komisję lekarską.Chcemy przedłużenia,ponieważ pieniążki z tego w całości idą na jego terapię(a nawet dokładamy do tego)-Po dzisiejszej komisji i tak dowiemy się jak rozpatrzyli wniosek dopiero za ok 3 tyg..
Serdecznie proszę o trzymanie kciuków;)
Sciskam za wszystkie 3 sprawy!

Hej dziewczyny! Ja do was tak na chwilę pochwalić się, że dzisiaj pierwszy raz idę do salonu sukien ślubnych, nie wiedząc czemu mam lekki stresik. :) Trzymajcie kciuki, żebym znalazła coś dla siebie. :)

@Wiktorka88 O @aga6 bardzo mocno wam współczuję i przytulam! Trzymajcie się kochane!
Oby się udało coś znaleźć, ja dopiero za drugim razem jak poszłam to znalazłam ta swoja. Włożyłam ją jako 3, w kolejce czekały jeszcze 4, ale już nawet nie chciałam ich zakladac;)
 
Witaaam Was!
Nie bardzo wiem co napisać,bo dosyć smutno się zrobiło u nas. Mam nadzieje kochane, że już niedługo wszystko się ułozy,bo nic nie dzieje sie bez przyczyny. Kazda z nas doczeka sie wkoncu dwoch pieknycj mocnych kresek :)
Zycze Wam duzo spokoju i szybkiego powrotu do starań :*

Dzisiaj 23dc ale sama nie wiem jak to będzie z tą @ po HSG, czy bedzie o czasie...
Ktora z Was testuje na dniach? :)
 
reklama
Do góry