reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Znajdz sobie zajęcie, ja tak zrobiłam, na początku wszystko kojarzyło mi się z tym krótkim czasem kiedy byłam w ciąży, nic nie było w stanie mnie pocieszyć, postanowiliśmy z mężem, że kupimy działkę pod budowe, i zaczełam działki przeglądać, sprawdzac koszty budowy, planowac itd. i odsunelam mysli, po 2 tygodnaich poszłam do pracy i myslę, że to tez byl duzy przelom :)
p.s. działki nie kupilismy do dzisiaj ale plan pozostał ;)
Ocziwiscie dopiero doczytalam, że chodzi o ból fizyczny :rolleyes2:
 
reklama
Znajdz sobie zajęcie, ja tak zrobiłam, na początku wszystko kojarzyło mi się z tym krótkim czasem kiedy byłam w ciąży, nic nie było w stanie mnie pocieszyć, postanowiliśmy z mężem, że kupimy działkę pod budowe, i zaczełam działki przeglądać, sprawdzac koszty budowy, planowac itd. i odsunelam mysli, po 2 tygodnaich poszłam do pracy i myslę, że to tez byl duzy przelom :)
p.s. działki nie kupilismy do dzisiaj ale plan pozostał ;)
Chodzi mi o bol brzucha.. psychicznie to ogarnelam..
 
@aga6, Wiktorka88 tak bardzo mi przykro dziewczyny...:( Bądźcie dzielne, chociaż to takie strasznie trudne. Potrzeba czasu na oswojenie tego doświadczenia, tej straty. Ja jestem trzeci miesiąc po poronieniu i jest wierzcie mi lepiej, ból mija (choć pustka pozostaje).

@aga6 ja brałam paracetamol, a przy większym nasileniu bólu Pyralginę. A roniłam w 9 tyg. i bolało momentami bardzo mocno. Pomagał też termofor na brzuch.

@Sanni owulacja? :). Ja często mam smużki krwi w śluzie przy owulacji.
Ja ibuprom wzielam i troche pomoglo tylko :-( dalej boli..
No spe mozna?
 
Dzień dobry kochaniutkie. Bardzo Was proszę o trzymanie kciuków aż w 3 sprawach:)
1) Oczywiście za prawidłowy przyrost bety.Dziś byłam na pobraniu ale wynik jak zwykle dnia kolejnego,czyli dopiero jutro się dowiem jak przyrasta.
2) Kciuki za moją córcię,która dziś ma drugi dzień egzaminów gimnazjalnych:)
3) Za mojego najmłodszego syna..Dziś ma kolejną komisję lekarską.Chcemy przedłużenia,ponieważ pieniążki z tego w całości idą na jego terapię(a nawet dokładamy do tego)-Po dzisiejszej komisji i tak dowiemy się jak rozpatrzyli wniosek dopiero za ok 3 tyg..
Serdecznie proszę o trzymanie kciuków;)
Trzymam kciuki z całych sił! :*
 
@aga6, Wiktorka88 tak bardzo mi przykro dziewczyny...:( Bądźcie dzielne, chociaż to takie strasznie trudne. Potrzeba czasu na oswojenie tego doświadczenia, tej straty. Ja jestem trzeci miesiąc po poronieniu i jest wierzcie mi lepiej, ból mija (choć pustka pozostaje).

@aga6 ja brałam paracetamol, a przy większym nasileniu bólu Pyralginę. A roniłam w 9 tyg. i bolało momentami bardzo mocno. Pomagał też termofor na brzuch.

@Sanni owulacja? :). Ja często mam smużki krwi w śluzie przy owulacji.
Nigdy mi się nie zdaerzylo przy owulacji.. Już sama nie wiem co myśleć.
 
Hej dziewczyny! Ja do was tak na chwilę pochwalić się, że dzisiaj pierwszy raz idę do salonu sukien ślubnych, nie wiedząc czemu mam lekki stresik. :) Trzymajcie kciuki, żebym znalazła coś dla siebie. :)

@Wiktorka88 O @aga6 bardzo mocno wam współczuję i przytulam! Trzymajcie się kochane!
 
reklama
Do góry