reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej,
Ja po usg b.wczesna ciaza pecherzyk ma 6,8 mm za 7-10 dn mam.powtorzyc usg a w miedzyczasie bete zeby skontrolowac czy ciaza rozwija sie prawidlowo. Miesniaka nie widac bylo na usg co oznacza ze znikl;)
 
Gratuluję dziewczynom , którym się udało dawno mnie nie było, miałam te grzybice w zeszłym cyklu ale na kontroli ginekolog powiedziała, że już jest wszystko ładnie wyleczone. Aktualnie jestem w 19 dc, 30 kwietnia powinnam dostać okres (lub nie) , od 2 dni strasznie bolą mnie sutki nigdy tak nie miałam i zlapalam jakaś grypę. .
 
Konsultuj to z lekarzem najlepiej, w jakims tam czasie beta juz nie rosnie tak szybko, a jak osiąga 6000 to w ogóle zaczyna spadac
To nieprawda, ze przy poziomie 6000 beta zaczyna spadac. Beta spada powoli ok 10 tygodnia, ale ona spada z poziomu kikuset tysięcy przy zdrowej ciazy, a nie sześciu... I pozniej utrzymuje sie juz na stalym poziomie.
 
reklama
Nic z tego. Przyrost o 50 jednostek w 72 h.
Koniecznie skonsultuj to szybko z lekarzem! Nie poddawaj się!! Ja trzymam mocno kciuki!!!

Hej,
Ja po usg b.wczesna ciaza pecherzyk ma 6,8 mm za 7-10 dn mam.powtorzyc usg a w miedzyczasie bete zeby skontrolowac czy ciaza rozwija sie prawidlowo. Miesniaka nie widac bylo na usg co oznacza ze znikl;)
Cieszę się, że wszystko ok!

Gratuluję dziewczynom , którym się udało dawno mnie nie było, miałam te grzybice w zeszłym cyklu ale na kontroli ginekolog powiedziała, że już jest wszystko ładnie wyleczone. Aktualnie jestem w 19 dc, 30 kwietnia powinnam dostać okres (lub nie) , od 2 dni strasznie bolą mnie sutki nigdy tak nie miałam i zlapalam jakaś grypę. .
Ja też będę testować pod koniec miesiąca ;)tylko że ja 11dc mam dzisiaj, wczoraj pewnie była owulacja, dzisiaj wieczorem się dowiem bo idę to sprawdzić. Zastanawia mnie czy przy tak wczesnej owulacji po letrozolu jest na coś szansa?? Trzymam kciuki żeby u Ciebie te objawy to było TO:):tak:
 
Do góry