reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny powtorzyłam test, wyszły 2 kreseczki znów... :) niestety nie mogę dodać zdjęcia bo pojawia mi się konunikat że zbyt duży rozmiar i wyskakuje błąd...:/ jakoś nie moge w to uwierzyć chyba dotrze do mnie jak pojde do gin i powie mi ze to prawda :)

Rewelacja [emoji846][emoji846] gratuluje [emoji16][emoji255] ile jesteś po terminie @
 
Dziewczyny powtorzyłam test, wyszły 2 kreseczki znów... :) niestety nie mogę dodać zdjęcia bo pojawia mi się konunikat że zbyt duży rozmiar i wyskakuje błąd...:/ jakoś nie moge w to uwierzyć chyba dotrze do mnie jak pojde do gin i powie mi ze to prawda :)
Na to jest jedna rada! Zrób screena, często pomaga w tej sytuacji wrzucenie screena zdjęcia. :)
 
A bylas z tym u gina? Jesli dzisiaj test wyszedl pozytywny, to owu powinna byc za 36-72 godz, czyli zalozmy w 28 dc. Jesli masz cykle 38 dniowe, to twoja faza lutealna trwa ok 10 dni, co moze wskazywac na niedomoge lutealna= problemy z ewentualnym zagniezdzeniem. Ja niestety mialam ten problem i pomogl mi duphaston, zaluje tylko ze tak pozno poszlam z tym do gina, bo stracilam pare cykli :/
U mnie cykle są nieregularne - średni czas to 38 dni, ale często wychodzą nawet 42-44 dni (w poprzednim cyklu 41). Tym razem jestem w stanie dość dobrze określić czas owu, więc mogę właśnie obserwować, czy faza lutealna trwa odpowiednio długo. A jeśli się okaże, że krótko to masz rację - trzeba się wybrać do gina. Póki co dałam sobie pół roku na starania - to jest 3 cs, więc daję sobie na luz, ale jeśli nic nie wyjdzie - to trzeba będzie się porządnie przebadać.
 
To trzymam kciuki za betę [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]i czekamy na pozytywne wieści
Wy tutaj wszystkie tak mocno trzymajcie kciuki i wierzycie, że będą dobre wieści a ja wręcz przeciwnie. Ciągle czuję, że jednak to opóźnienie jest przez zapalenie gardła i beta będzie negatywna. :c
 
Dziewczyny powtorzyłam test, wyszły 2 kreseczki znów... :) niestety nie mogę dodać zdjęcia bo pojawia mi się konunikat że zbyt duży rozmiar i wyskakuje błąd...:/ jakoś nie moge w to uwierzyć chyba dotrze do mnie jak pojde do gin i powie mi ze to prawda :)
Super, ponowne 2 kreseczki to mega radość :) Jeszcze raz gratulacje!
 
reklama
Hej Dziewczyny! Dziś od rana jest tak pięknie, że aż się chciało wstać :)

Udanego dnia!

U mnie też... po prostu się chce.... [emoji846] a ja dzisiaj jeszcze mam wolne [emoji16][emoji16] 4 dc, już znośnie, nic nie boli, idę wiec pobiegać, złapię kilka promyków słońca [emoji846] [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

@EklerkaDaria kciuki zaciśnięte. Daj znać po wizycie
 
Do góry