reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny, w domu u mnie smutno, moja Muffinka urodziła martwego kotka. :( Prawdopodobnie tylko tego jednego miała mieć i pewnie będzie z nią kłopot i z pokarmem i ogólnie z psychiką...
 
Hej dziewczyny, w domu u mnie smutno, moja Muffinka urodziła martwego kotka. :( Prawdopodobnie tylko tego jednego miała mieć i pewnie będzie z nią kłopot i z pokarmem i ogólnie z psychiką...
O jej... Przykro mi:( może sprawdź u weterynarza czy faktycznie tylko jeden i czy wszystko ok? :( trzymaj się kochana! Ściskam mocno!
 
Ja miałam fatalną noc . W nocy rwał mnie jajnik budziłam się z 3 razy . Głowa mi pęka, zaczeły mnie boleć sutki,a do @ 3 dni.
 
O jej... Przykro mi:( może sprawdź u weterynarza czy faktycznie tylko jeden i czy wszystko ok? :( trzymaj się kochana! Ściskam mocno!
Na pewno miała tylko jednego, to już 3 jej poród (i ostatni bo sterylizacja) i zawsze dobrze wymacałam ile ma kociąt. Zachowuje się normalnie, na szczęście je. Wizyta u weterynarza na pewno nie unikania bo już jej puchną gruczoły mlekowe bo nie ma co ściągać pokarmu.
 
Ja miałam fatalną noc . W nocy rwał mnie jajnik budziłam się z 3 razy . Głowa mi pęka, zaczeły mnie boleć sutki,a do @ 3 dni.
O sutkach to już nic nie mów, dotknąć nie mogę swoich bo przeraźliwie bolą. [emoji23] U mnie 5 dni opóźnienia ale ciągle czuję jakbym miała dostać @. Jak mój wróci z pracy to pojedziemy na betę.
 
O sutkach to już nic nie mów, dotknąć nie mogę swoich bo przeraźliwie bolą. [emoji23] U mnie 5 dni opóźnienia ale ciągle czuję jakbym miała dostać @. Jak mój wróci z pracy to pojedziemy na betę.

Trzymam kciuki ciągle [emoji846] Ty to masz cierpliwość [emoji846] js pewnie z 15 testów bym zrobiła
 
Dziewczyny powtorzyłam test, wyszły 2 kreseczki znów... :) niestety nie mogę dodać zdjęcia bo pojawia mi się konunikat że zbyt duży rozmiar i wyskakuje błąd...:/ jakoś nie moge w to uwierzyć chyba dotrze do mnie jak pojde do gin i powie mi ze to prawda :)
 
reklama
Do góry