reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja mialam.tak ostatnio 6 dni spoznial.mi.sir okres juz byla pewna nadzieji a tu dupa dostalam.go. ja w corka w ciazy robilam testy i wszystkie nrgatywne dopiero ostatni pokazal.mi ciazr prawie w 6 tyg ciazy
 
reklama
To w laboratorium do którego najczęściej chodzę jest taka bardzo miła kobitka. :) Bo w drugim labo to tragedia.


2018-08-31-003-005.jpg
A gdzie chodzisz do laboratorium?ja w Malborku tym przy dworcu Bross czy jakos tak sie nazywa.Trzymam za was kciuki dziewczyny
 
Czekam w kolejce. Dawno takiego stresu nie było.

No widzisz Fleur. Ja mam cykle 32 dniowe a dzisiaj mi wybił 44 dzień. @ nie ma a testy negatywne

@Fleur86 Trzymam kciuki za ciebie ❤️
Dziękuję Kochana za kciuki:) ja też mocno trzymam za Ciebie:) ja stresu nie mam, jakoś tak do głowy sobie nakładłam, że w tym cyklu nic z tego, że będę w głębokim szoku jeśli to ciąża :szok: oczywiście byłabym najszczesliwsza na swiecie:) ale nie chce mi się wierzyć że test nic by nie pokazał do tej pory, zrobiłam ta betę ze względu na to że nie wiem jak będzie u mnie z tym duphaston-em i nie chciałabym mieć w razie czego dużej przerwy w braniu gdyby okazało się, że jest taka potrzeba. Ja to pewnie wieczorem wyniki zobaczę online, bo dzisiaj cały dzień mam zapełniony. Także odezwę się wieczorem kochane:)
 
hej możecie mi zmienić w tabelce 11 cs :(( nastepna @ 28.04 a już myslalam ze cos będzie choć nienastawialam się na to zastanawiam się czy już calkiem nie odpuscic kurcze już niewiem co może być nietak niby wszystko ok a jednak nie już 11 cykl staran a tak naprawdę od 4 lat się niezabezpieczamy i do tej pory nic
Przykro mi bardzo....

@Ilma , @klaudka.22 , @Stonkabiedronka @Fleur86 - Trzymam mocno kciuki ✊✊✊

Uciekłam na Grudniowe mamy, ale będę was czytać i oczywiście kibicować. I jak co to będę się odzywać i zarażać :).
 
@Stonkabiedronka kciuki trzymam ! mocno !

W Bielsku też pogoda nie za ciekawa.. niby nie pada ale wiatr, ponuro, nieciekawie.. jutro podobno będzie lepiej. Dla mnie migreny dzień drugi.
U mmie migreny dzień pierwszy... obudziłam się z bólem już, a to oznacza, ze tabletka juz nijak nie pomoze...
Pogoda u nas dziś trochę ponura, ale w miarę ciepło. Od razu czlowiekowi lepiej jak można wyjść z domu jak się stoi, bez zakladania tony kurtek.
Byliśmy wczoraj u mojej kuzynki, która ma siedmiomiesieczna córeczkę. Mój instynkt wył po prostu. Zdecydowanie musi nam wyjść jak najszybciej:)
 
reklama
Właśnie w Brussie na dworcu nie przyjemne te kobiety. Na Mickiewicza jest przeważnie jedna i taka przyjemna, porozmawia i w ogóle. :)
Tez zauważylam ze te panie sa bardzo humorzaste.raz bywaja miłe innym razem nieprzyjemne.chcialam isc tam na Mickiewicza ale kurczu tu mam blizej do autobusu i pociagu.
 
Do góry