reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
26 i 28robilam
26.03 - 312
28.03 - prawie 700
To super! Nic się nie martw! Przepraszam ze pytałam, umknęło mi przed świetami ;)
Wiesz wlasnie do tego cyklu jestem mega pozytywnie nastawiona i jakos wierze ze moze sie udac:)
Moja torbiel wlasnie zrobila sie z tego ze pecherzyki nie pekaly,zadne leki tez nie dzialaly i rosla mi.
Co do droznosci to nie mialam robionej.
Wierze, że torbiele już się nie przyczepią i bedą pięknie pękały!
Pewnie, ze moze sie udac [emoji8]
Akurat w tym cyklu pecherzyk musial peknac bo gin zadowolony z endometrium [emoji2] a i temperatura od kilku dni powyzej 37 [emoji4] trzymam mocno kciuki za Twoj 1 cs [emoji110]
Brzmi nieźle! Trzymam mocno!
Brzuch na @ daje znać, ale brak typowego objawu okresowego - gazów. [emoji23] Może jednak ten test zrobię. Nie wiem czy to sens... Musielibyśmy teraz 20 km przejechać po test. [emoji23]

2018-08-31-003-005.jpg
Rób testa! My tu wszystkie z niecierpliwością czekamy! Objawów, nie szukaj, u mnie nie ma żadnych co byłoby poza normą przedokresową :p
No nic [emoji853] gdyby nie te dwie kreski na tym durnym teście to nie byłoby mi tak smutno bo nie ukrywam, ze juz tak w środku się cieszyłam, tym bardziej, ze e tym cyklu czułam się dość nietypowo.... czekam wiec na @ i kolejny cykl, oby był owocny. Wszystkim z II krechami bardzo gratuluje i trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi strasznie, wiem co czujesz, tez to przerabiałam :(. Oby już nigdy ci się to nie przytrafiło...
 
reklama
Dziewczyny ratunku. Gin przepisał mi duphaston od 15 dc przez 10 dni. To mój pierwszy cykl z nim. Dzisiaj 2 dzień po odstawieniu i 3 raz złapał mnie potworny skurcz a cycki jakby miały wybuchnąć. Któraś tak miała? To normalne? Boję się wyjść z domu bo brzuch jak zaboli to robi mi się słabo..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratunku. Gin przepisał mi duphaston od 15 wg przez 10 dni. To mój pierwszy cykl z nim. Dzisiaj 2 dzień po odstawieniu i 3 raz złapał mnie potworny skurcz a cycki jakby miały wybuchnąć. Któraś tak miała? To normalne?

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Test robiłaś?
 
@nata$za88 doskonale Cię rozumiem ja też miałam dużo objawów ciążowych I bylam pełna nadzieji. Jednak @ mnie zaskoczyła. Ostatni mój cykl trwał 54 dni przez Kp mam takie rozjechane cykle. Dziś 28 dc brzuch boli mnie okresowo ciekawe tym razem kiedy @ przyjdzie...
 
Dziewczyny ratunku. Gin przepisał mi duphaston od 15 dc przez 10 dni. To mój pierwszy cykl z nim. Dzisiaj 2 dzień po odstawieniu i 3 raz złapał mnie potworny skurcz a cycki jakby miały wybuchnąć. Któraś tak miała? To normalne? Boję się wyjść z domu bo brzuch jak zaboli to robi mi się słabo..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Biorę praktycznie tak samo duphaston, różnica taka, że od 14dc bo i tak szybko miewam owulacje. Jeszcze nigdy nie miałam takich objawów, brzuch mnie pobolewał jak spóźniłam się z tabelką o dwie trzy godziny. A po zakończeniu brania duphastonu ból typowo okresowy dopiero jak ten okres dostałam. Jak tak czytam niektóre nietypowe objawy przy stosowaniu duphastonu to aż ciarki mam.

2018-08-31-003-005.jpg
 
To super! Nic się nie martw! Przepraszam ze pytałam, umknęło mi przed świetami ;)

Wierze, że torbiele już się nie przyczepią i bedą pięknie pękały!

Brzmi nieźle! Trzymam mocno!

Rób testa! My tu wszystkie z niecierpliwością czekamy! Objawów, nie szukaj, u mnie nie ma żadnych co byłoby poza normą przedokresową :p

Przykro mi strasznie, wiem co czujesz, tez to przerabiałam :(. Oby już nigdy ci się to nie przytrafiło...

Dziękuje @eklerka.... tak sobie myśle, ze może to po prostu nie był mój czas.... jeszcze.. ale wszystko przede mną mam nadzieje [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorę praktycznie tak samo duphaston, różnica taka, że od 14dc bo i tak szybko miewam owulacje. Jeszcze nigdy nie miałam takich objawów, brzuch mnie pobolewał jak spóźniłam się z tabelką o dwie trzy godziny. A po zakończeniu brania duphastonu ból typowo okresowy dopiero jak ten okres dostałam. Jak tak czytam niektóre nietypowe objawy przy stosowaniu duphastonu to aż ciarki mam.

2018-08-31-003-005.jpg
Właśnie się zastanawiam czy czekać czy umowic się do lekarza bo cały dzień nic mnie nie boli tylko to takie momenty aż mnie zgina.. Nie wiem co robić.. zaczynam panikowac [emoji37]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie się zastanawiam czy czekać czy umowic się do lekarza bo cały dzień nic mnie nie boli tylko to takie momenty aż mnie zgina.. Nie wiem co robić.. zaczynam panikowac [emoji37]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziwie się. Ogólnie to mnie ostatnio złapało tak ostro, ale nie powiązuje tego z duphastonem bo zazwyczaj dzięki niemu miałam praktycznie bezbolesne cykle.


2018-08-31-003-005.jpg
 
Do góry