reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które używały luteinę lub dupka. Czy zauważyłyście że po tych tabletkach bolą piersi masakrycznie? Nie chcę się jeszcze nakręcać na ciążę, a cycki mi mało nie odpadną.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Brałam Luteinę w ostatniej ciąży. Piersi nie bolały bardziej po niej... Generalnie mało były dokuczliwe, ale progesteron dodatkowy nie sprawił, że nagle dały o sobie znać. Jedyny skutek uboczny u mnie to był zdecydowanie obniżony nastrój.

@KatiNails gartulacje :D!!! Wspaniale, że parka będzie, też mam dziewczynę i chłopaka i jest suuuuper, chociaż wiadomo, że jakkolwiek by nie było, to jest ekstra :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KatiNails gratuluję dziewczynki, zawsze zazdrościłam koleżankom które miały starszego brata :D
Dziwny mam ten cykl. Nie chce się nakrecac bo niepotrzebne mi rozczarowanie.
Ale...
Mam zgage. Po każdym posilku. Trwa to mniej więcej kilka minut i samoistnie przechodzi. - wiec albo to jeden z objawów, albo za ostre potrawy jem.
Mdli mnie. Ale albo to to, albo za dużo jem
Jestem śpiąca i zmęczona. Wiec albo to to, albo pogoda mnie usypia
Sikam częściej niż do tej pory. Wiec albo to to, albo moje chodzenie boso po zimnych płytkach
BOli mnie podbrzusze i okolice pępka. Wiec albo to to, albo boli na @
I głowa Ćmi coraz częściej. Opryszczka ustąpiła miejsca pryszczom, piersi nie bolą a od 2 mies bolały z tydzień przed(co uznawałam za oznake ciąży )

Okres powinnam dostać 4 kwietnia. Wiec Juz za 5 dni. Jesli tylko się nie pojawi - myślę testować w następna niedziele. ☺
 
@KatiNails gratuluję dziewczynki, zawsze zazdrościłam koleżankom które miały starszego brata :D
Dziwny mam ten cykl. Nie chce się nakrecac bo niepotrzebne mi rozczarowanie.
Ale...
Mam zgage. Po każdym posilku. Trwa to mniej więcej kilka minut i samoistnie przechodzi. - wiec albo to jeden z objawów, albo za ostre potrawy jem.
Mdli mnie. Ale albo to to, albo za dużo jem
Jestem śpiąca i zmęczona. Wiec albo to to, albo pogoda mnie usypia
Sikam częściej niż do tej pory. Wiec albo to to, albo moje chodzenie boso po zimnych płytkach
BOli mnie podbrzusze i okolice pępka. Wiec albo to to, albo boli na @
I głowa Ćmi coraz częściej. Opryszczka ustąpiła miejsca pryszczom, piersi nie bolą a od 2 mies bolały z tydzień przed(co uznawałam za oznake ciąży )

Okres powinnam dostać 4 kwietnia. Wiec Juz za 5 dni. Jesli tylko się nie pojawi - myślę testować w następna niedziele. [emoji5]
Brzmi obiecujaco :) czyli testujesz nie w najblizsza ndz, a kolejna?



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi obiecujaco :) czyli testujesz nie w najblizsza ndz, a kolejna?



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Brzmi, ale mój orgaznim lubi mnie oszukiwać i dawać nadzieje :D wiec patrze na to przez palce :d
Dokładnie tak, w następna ;) okres mi się nigdy tak długo nie spoznial wiec jak zatestuje w następna niedziele na pewno będą 2 krechy :D
 
reklama
@KatiNails gratuluję dziewczynki, zawsze zazdrościłam koleżankom które miały starszego brata :D
Dziwny mam ten cykl. Nie chce się nakrecac bo niepotrzebne mi rozczarowanie.
Ale...
Mam zgage. Po każdym posilku. Trwa to mniej więcej kilka minut i samoistnie przechodzi. - wiec albo to jeden z objawów, albo za ostre potrawy jem.
Mdli mnie. Ale albo to to, albo za dużo jem
Jestem śpiąca i zmęczona. Wiec albo to to, albo pogoda mnie usypia
Sikam częściej niż do tej pory. Wiec albo to to, albo moje chodzenie boso po zimnych płytkach
BOli mnie podbrzusze i okolice pępka. Wiec albo to to, albo boli na @
I głowa Ćmi coraz częściej. Opryszczka ustąpiła miejsca pryszczom, piersi nie bolą a od 2 mies bolały z tydzień przed(co uznawałam za oznake ciąży )

Okres powinnam dostać 4 kwietnia. Wiec Juz za 5 dni. Jesli tylko się nie pojawi - myślę testować w następna niedziele. ☺
Objawy piekne i oby to cyla ciaza:)
 
Do góry