reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny! Dzisiaj termin @, a wczoraj juz sie podłamałam bo mialam śluz zabarwiony na brązowo. Wiec byłam pewna zd nadchodzi @. Było tych brązowych plam dosłownie z 4, ale tak zwsze tez jesy gdy mam dostac @. Dzisiaj rano sie budze pewna ze zaraz bedzie @ a tu nic...zero plamien czy krwawoen. I teraz nie wiem czy czekac dalej na @ czy moze to bylo krwawienie implantacyj e? Help miala tak ktoras?
 
reklama
A ja jak nigdy na ten weekend nie mam planów ;)
Dzisiaj skoczę na betę, bo ginekolog mi kazała zrobić po 2 dniach, a akurat moje laboratorium pracuje w soboty.

Sprawdzam przy okazji czułość testów ciążowych ;p kupiłam 3, ale tej samej marki - niebieski bobotest o czułości 10, ale na pewno takiej czułości to on nie ma. Jeden zrobiłam w piątek, jeden dzisiaj i biel - szukałam nawet cienia, cienia pod lampką, ale na bank nic tam nie ma. Niby beta z krwi w czwartek 17,29... ale albo w moczu jest dużo mniejsze stężenie, albo w laboratorium się pomylili. Do terminu @ jeszcze mam 4 dni, ale z czystej ciekawości chciałam sprawdzić czy to co piszą na opakowaniu jest prawdą.
Mi z allegro strumieniowy 10mlu pokazał ten cień przy becie 9.27. a miałam ich kilka także je mogę polecić że są bardzo czułe.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej dziewczyny! Dzisiaj termin @, a wczoraj juz sie podłamałam bo mialam śluz zabarwiony na brązowo. Wiec byłam pewna zd nadchodzi @. Było tych brązowych plam dosłownie z 4, ale tak zwsze tez jesy gdy mam dostac @. Dzisiaj rano sie budze pewna ze zaraz bedzie @ a tu nic...zero plamien czy krwawoen. I teraz nie wiem czy czekac dalej na @ czy moze to bylo krwawienie implantacyj e? Help miala tak ktoras?
Nie dowiesz się póki nie zrobisz testu albo @ nie przyjdzie :) ciężko przewidzieć czy to plamienia implantacyjne czy przed @ :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej dziewczyny! Dzisiaj termin @, a wczoraj juz sie podłamałam bo mialam śluz zabarwiony na brązowo. Wiec byłam pewna zd nadchodzi @. Było tych brązowych plam dosłownie z 4, ale tak zwsze tez jesy gdy mam dostac @. Dzisiaj rano sie budze pewna ze zaraz bedzie @ a tu nic...zero plamien czy krwawoen. I teraz nie wiem czy czekac dalej na @ czy moze to bylo krwawienie implantacyj e? Help miala tak ktoras?
Ja miałam plamienia implantacyjne w obu ciążach około tygodnia po owulacji ,najlepiej zrób test wszystkiego się dowiesz :)
 
Okres spóźnia się już 1 dzień.
Tak bardzo bym chciała żeby nie przeszedł wcale..
Daje sobie czas do następnej soboty żeby był pewny tydzień i testuje
Z objawów skurcze, bóle pieroi, parcie na pęcherz, albo ogromne apopyt i potem zgaga, albo w ogóle nic bymi nie jadła

Gratuluję wszystkim zaciazonym, mega mega się ciesze ;*
 
Okres spóźnia się już 1 dzień.
Tak bardzo bym chciała żeby nie przeszedł wcale..
Daje sobie czas do następnej soboty żeby był pewny tydzień i testuje
Z objawów skurcze, bóle pieroi, parcie na pęcherz, albo ogromne apopyt i potem zgaga, albo w ogóle nic bymi nie jadła

Gratuluję wszystkim zaciazonym, mega mega się ciesze ;*
Trzymam kciuki, żeby okres nie przyszedł! [emoji813]
 
Hej! U mnie 21dc, czuję się nadal zwyczajnie, aż mnie to dziwi. Śmieje się do mojego, że ta cisza taka niepokojąca, może akurat się udało. [emoji23] No zobaczymy, nie nastawiam się. Jedynie to te latanie siusiu mi doskwiera.
Przyszły mąż robi jajecznice, bo tak sobie dzisiaj zażyczyłam. [emoji23] A jakie plany na weekend? W sumie pewnie filmowy będzie. Nie chcę mi się w ten weekend wychodzić gdzieś.
 
Dzięki ;)

@encirclede a Ty co bedziesz zaczynac?

Mam zamiar iść coś w kierunkach administracja, marketing, zarządzanie.
Najpierw planuję zrobić technika w policealnej a za dwa-trzy lata zależy iloletnia będzie szkoła studia w tym kierunku :)
Jak się uda to za kilka dni zacznę fajne doświadczenie zawodowe w tych kierunkach zdobwać. Byłabym taką asystentką na magazynie.
Nie asystentką pracowników magazynu oczywiście tylko liderów :) papierkowa robota, wprowadzanie danych, archiwizacja, skanowanie i np mierzenie czasu ile zeszło się danemu pracownikowi przy danej operacji :)
 
Z doswiadczenia wiem ze taka cisza najlepsza.z dwojka moich dzieci do terminu @ nic nie czulam a obie ciaze byly planowane wiec i sie wpatrywalam .zaraz po terminie @ doszly mdlosci i piersi.tak wiec cisza tez dobrze wrozy.ja zaraz biore sie za pieczenia chlebka.trzymam kciuki za was.u mnie 8dzien cyklu temp 36,7 .trzeci dzien z rzedu.milego dnia
 
reklama
Witam się w 21dc, 9dpo. W sumie niektóre objawy takie jak zwykle: duże, bolące piersi, dyskomfort w podbrzuszu. Natomiast zastanawia mnie położenie szyjki. W poprzednim cyklu była wysoko, i obniżyła się przez noc poprzedzającą @. A w tym cyklu od wczoraj jest nisko, i jakąś taka twardsza niż zwykle, i śluzu jakby mniej. W sumie to dopiero drugi cykl badam szyjkę więc to zdecydowanie za krótko aby zaobserwować jakąś prawidłowość...
Plany na weekend: zakupy, prasowanie a wieczorem kącik piękności [emoji16] mój M wychodzi z kolegami na miasto więc będę miała czas dla siebie [emoji16]
 
Do góry