reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@kitty89 trzymam kciuki za ciążę :) u mnie podobne objawy, czas pokaże co będzie.... albo znów urojona jak to mój mąż się ze mnie nabija:laugh2:
 
Mi z allegro strumieniowy 10mlu pokazał ten cień przy becie 9.27. a miałam ich kilka także je mogę polecić że są bardzo czułe.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Ja właśnie z ciekawości sprawdzam czy to co piszą na opakowaniu może być w jakiś sposób miarodajne... ale Pani w laboratorium mi dzisiaj powiedziała, że jest różne przenikanie bety do moczu, u niektórych nawet przy becie 400 testy wychodzą negatywne i powiedziała jeszcze, że jeśli dużo się pije to też tak może być, a ja w sumie chyba sporo piję ostatnio, bo ciągle mnie suszy ;p
 
Hej! U mnie 21dc, czuję się nadal zwyczajnie, aż mnie to dziwi. Śmieje się do mojego, że ta cisza taka niepokojąca, może akurat się udało. [emoji23] No zobaczymy, nie nastawiam się. Jedynie to te latanie siusiu mi doskwiera.
Przyszły mąż robi jajecznice, bo tak sobie dzisiaj zażyczyłam. [emoji23] A jakie plany na weekend? W sumie pewnie filmowy będzie. Nie chcę mi się w ten weekend wychodzić gdzieś.

Powiem Ci, że ja też kompletnie normalnie się czuję - czasem odczuwam mrowienie w piersiach, ale nawet specjalnie mnie nie bolą - przed @ bywało czasem gorzej. Jedyne co właśnie ciągle mi się chce siku, ale jak już pójdę to okazuje się, że nie jakoś bardzo. No i czasem zrobi mi się chwilę niedobrze, ale to nic nadzwyczajnego u mnie, No i słabo kilka razy mi się zrobiło, ale to też u mnie nic nadzwyczajnego raczej.
Jak poroniłam to piersi przez 2 tygodnie mnie bolały tak, że nie mogłam wytrzymać, jedną czy dwie noce to płakałam z bólu. Brzuch mnie też wtedy bolał bardzo tzn. podbrzusze.
Przez to, że teraz nic mi nie ma to nie mogę w to uwierzyć i ciągle zastanawiam się, kiedy jednak dowiem się, że nie jestem w ciąży.
 
Na piersiach mnóstwo żyłek to ja mam non stop więc to nie będzie dla mnie wyznacznik. [emoji23] Właśnie dobrze gdzieś wyjechać i się wyluzować i na to czekam... Na razie nie ma możliwości, ale może akurat już latem będę się turlać . Oby! [emoji813]

No mi pojawiły się dodatkowe jakieś żyłki, ale też mam ciągle dużo, wiec pewnie nawet bym tego ńie zauważyła, gdybym się nie przyglądała ostatnio :p
 
Ja właśnie z ciekawości sprawdzam czy to co piszą na opakowaniu może być w jakiś sposób miarodajne... ale Pani w laboratorium mi dzisiaj powiedziała, że jest różne przenikanie bety do moczu, u niektórych nawet przy becie 400 testy wychodzą negatywne i powiedziała jeszcze, że jeśli dużo się pije to też tak może być, a ja w sumie chyba sporo piję ostatnio, bo ciągle mnie suszy ;p
To już rozumiem skąd moje negatywne testy w ciąży pozamacicznej...
 
To już rozumiem skąd moje negatywne testy w ciąży pozamacicznej...

Nie rozumiem - ?
Chodziło tylko o to, że u niektórych beta z krwi musi być naprawdę bardzo wysoka, żeby testy wyszły, bo słabo przenika do moczu lub mocz jest bardzo rozcieńczony. Po za tym powiedziała jeszcze, że czasem tak jest, że testy jednej firmy z tej samej partii tak właśnie wychodzą.
Chciałam tylko sobie tak posprawdzać, ale jak widać nic z tego - albo mój ostatni test zrobię 8.03, po terminie @, albo muszę kupić inny - tylko nie wiem czy jest sens ;p Chyba mi odbiło, bo zrobiłam tą krew i wiem jaka jest beta, dzisiaj sprawdzę czy przyrasta i jak, a i tak chciałabym zobaczyć 2 kreseczki ;p
No nic, może mi powiedzcie jaki test mam kupić ;p oprócz z Allegro, bo nie chce mi sie zamawiać ;p
 
reklama
Nie rozumiem - ?
Chodziło tylko o to, że u niektórych beta z krwi musi być naprawdę bardzo wysoka, żeby testy wyszły, bo słabo przenika do moczu lub mocz jest bardzo rozcieńczony. Po za tym powiedziała jeszcze, że czasem tak jest, że testy jednej firmy z tej samej partii tak właśnie wychodzą.
Chciałam tylko sobie tak posprawdzać, ale jak widać nic z tego - albo mój ostatni test zrobię 8.03, po terminie @, albo muszę kupić inny - tylko nie wiem czy jest sens ;p Chyba mi odbiło, bo zrobiłam tą krew i wiem jaka jest beta, dzisiaj sprawdzę czy przyrasta i jak, a i tak chciałabym zobaczyć 2 kreseczki ;p
No nic, może mi powiedzcie jaki test mam kupić ;p oprócz z Allegro, bo nie chce mi sie zamawiać ;p
Chodziło mi o to, że jak byłam w ciąży pozamacicznej to testy z różnych firm o różnej czułości do 10tc były negatywne mimo bardzo wysokiej bety. Być może tak jak mówiła ci pani z laboratorium beta nie przenikała tak do moczu.
 
Do góry