reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kto kiedy testuje? :)
Jestem ciekawa, czy któraś z Was będzie też testować w okolicach 15 marca? U mnie to będzie wtedy 33dc i na pewno jeśli spóźni się @ to lecę na betę. Zero testów domowych. :D
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam pytanie może trochę za szybko ale wolę wiedzieć.jakie wy.macie.zdanie na ten temat..
W jakim czasie każda z was zaczęła kupować dla.dziecka ciuszki i takie tam rzeczy?
W poprzedniej ciąży miałam z tym wielki problem i przy porodzie okazało się ze dużo.rzeczy.mi.brakuje więc.teraz chce być.gotowa.w 100% dziękuję bardzo za odpowiedzi

Ja byłam w takiej radości, że jak tylko w 9tc zobaczyłam serduszko od razu zaczęłam kupować. Nie zdążyłam tylko z rzeczami do szpitala do końca bo córa się miesiąc pospieszyła :)

Szybciutko ta płeć. Mój lekarz po 30tc dopiero mówi.
Przy pierszym nie chcieliśmy wiedzieć, przy 2 i 3 tak a teraz pewnie tez niespodzianka będzie. Fajnie tak do końca nie wiedzieć tylko zdac się na przeczucia.
U nas za kazdym razem dobrze czułam.

Ja przy córce też nie chciałam znać płci ale tak naciskali wszyscy i takie wmawianie że chłopiec, żecw 27tc zapytałam i się dowiedziałam. Mimo że wmawiałam sobie chłopca to intuicja mi mówiła gdzieś tam córka i faktycznie córka, przy drugim i ewentualnym trzecim nie chcę znać płci i na pewno się nie dam :D

@Migdalove kochana u mnie możesz napisać następna @ powinna przyjść 17.03.


Dziś 2dc i leci dość sporo chociaż miesiączki po porodzie mam i tak dużo słabsze niż przed ciążą. Co prawda to pierwszy prawdziwy cykl bez tabletek więc zobaczymy jak kolejne.
 
Kto kiedy testuje? :)
Jestem ciekawa, czy któraś z Was będzie też testować w okolicach 15 marca? U mnie to będzie wtedy 33dc i na pewno jeśli spóźni się @ to lecę na betę. Zero testów domowych. :D
Ja tak jak ty ;) dzisiaj 9dc a cykle mam ok 32 dni, czekam już z niecierpliwością :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki u mnie jeszcze dwa dni do @ I dzisiaj zrobiłam test , była tam taka jak by kreska cien cienia ale nie mam pewności więc się nie wpatrywalam w ten test Cierpilowe muszę czekać, choxiaz piersi bolą, podbrzusze boli I wieczorami mam mdłości

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszla.ja ma termin@ w czwartek.jutro zrobie pierwszy test choc mysle ze nic nie pokarze bo to moze byc 11dpo lub 15dpo.ja od 17 godziny zasypiam na stojaco ledwo dzieciom nalesniki zrobilam.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
reklama
Do góry