reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja stosuje Cały czas podczas starań. Moja lekarka poleca. Ja czuje się bardzo dobrze po tym. Pierwszy cykl ale jak na razie brak efektów
Ja biorę akurat femibion natal 1. Fakt czuje się lepiej bo dostarczam witamin ale na razie w niczym nie pomógł. Niektóre piszą, że pomaga przy zajściu ale jak dla mnie to pic na wodę.
Nie slyszalam nigdy zeby femibion pomogl w zajsciu w ciążę.
Wiec szczerze mowiac nie wiem jakich ty efektow oczekujesz. No chyba ze ja nie wiem o jakims dodatkowym dzialaniu.
Femibion to przede wszystkim kwas foliowy ktory musi byc przyjmowany bo zapobiega wadom cewy nerwowej u dziecka i inne witaminy
 
reklama
Wróciłam z pracy zabieram się za obiadek. Mojemu jest przykro ze względu na to, że może nic nie być i z tego względu, że tak się męcze, że są takie objawy mylne i się obwiniam że to ze mną coś jest nie tak, a nie z nim [emoji17] ale dopiero zaczynamy starania, jak nie uda się przez pół roku to chyba zacznę głębiej szukać [emoji17] Ale no czego mogłam się spodziewać jak w tym cyklu owu nas zaskoczyła totalnie i nie mieliśmy nawet szansy żeby współżyć.
 
W weekendzik sobie robimy reset. W końcu będę mogła sobie wypić, bo tak zwlekałam. Poza tym i tak nie przepadam za alkoholem ale co mi tam! Należy mi się coś! Na poprawę humoru, wyjście. Idziemy na rande wu [emoji173] Cieszę się jak dziecko, w końcu się wystroje [emoji16]
 
Nie slyszalam nigdy zeby femibion pomogl w zajsciu w ciążę.
Wiec szczerze mowiac nie wiem jakich ty efektow oczekujesz. No chyba ze ja nie wiem o jakims dodatkowym dzialaniu.
Femibion to przede wszystkim kwas foliowy ktory musi byc przyjmowany bo zapobiega wadom cewy nerwowej u dziecka i inne witaminy
Mi ktoś kiedyś powiedział, że pomógł przy zajściu, już w pierwszym cyklu brania. Ale nie mówię, że pomaga i że może pomóc w zajściu. [emoji846] Ja sama nie widzę efektów poza tym, że czuje się lepiej, bo dostarcza witamin [emoji846]
 
Witajcie dziewczyny. :blink: Być może niektóre z was mnie kojarzą. W zeszłym roku już w 1 cyklu starań udało mi się zajść w ciążę z 3 dzieckiem,niestety w 12 tc poronilam i porzucilam wszelkie myśli o trzecim dziecku. Po ponad roku ,czyli teraz ,uznałam,że jednak warto byłoby powalczyć raz jeszcze. Za 8 dni kończę 30 lat, także myślę, że to dobry moment.:happy: Niestety mam bardzo nieregularne cykle, w związku z czym ciężko mi cokolwiek wyliczyć. Mam 2 dzieci : córka 9 lat i syn 3 lata. W zasadzie trzecie urodziny będzie mieć 3 dni po mnie,czyli za 11 dni.:-D Mieszkamy w Niemczech. Przyjmiecie mnie ?
Czesc! U mnie troszke podobna historia. Mam juz coreczke 4 letnia, na wiosne rozpoczelismy starania i udalo sie w 2 cyklu, ale w 10 tc mialam lyzeczkowanie- ciaza obumarla. Tylko my do staran bedziemy wracac możliwie jak najszybciej- jak tylko lekarz powie ze nie ma przeciwwskazań
 
Witajcie dziewczyny. :blink: Być może niektóre z was mnie kojarzą. W zeszłym roku już w 1 cyklu starań udało mi się zajść w ciążę z 3 dzieckiem,niestety w 12 tc poronilam i porzucilam wszelkie myśli o trzecim dziecku. Po ponad roku ,czyli teraz ,uznałam,że jednak warto byłoby powalczyć raz jeszcze. Za 8 dni kończę 30 lat, także myślę, że to dobry moment.:happy: Niestety mam bardzo nieregularne cykle, w związku z czym ciężko mi cokolwiek wyliczyć. Mam 2 dzieci : córka 9 lat i syn 3 lata. W zasadzie trzecie urodziny będzie mieć 3 dni po mnie,czyli za 11 dni.:-D Mieszkamy w Niemczech. Przyjmiecie mnie ?
Ja Cię pamiętam :) nie wiedziałam, że poroniłaś, przykro mi. Wiesz co było powodem?
Nie slyszalam nigdy zeby femibion pomogl w zajsciu w ciążę.
Wiec szczerze mowiac nie wiem jakich ty efektow oczekujesz. No chyba ze ja nie wiem o jakims dodatkowym dzialaniu.
Femibion to przede wszystkim kwas foliowy ktory musi byc przyjmowany bo zapobiega wadom cewy nerwowej u dziecka i inne witaminy
Bo femibion nie pomoże w zajściu w ciąże ;) tak jak piszesz, to głównie kwas foliowy w dwoch formach (jedna jest metylowana) i witaminy.
Mam wyniki na 15 dpo
Progesteron 37,48
Beta 444,80

W 13 dpo miałam betę 163,50
Jest ok? Nie za duży ten przyrost?
Bardzo dobry przyrost. Ja na początku mialam przyrosty po 190% i wszystko jest dobrze :)
 
Mi ktoś kiedyś powiedział, że pomógł przy zajściu, już w pierwszym cyklu brania. Ale nie mówię, że pomaga i że może pomóc w zajściu. [emoji846] Ja sama nie widzę efektów poza tym, że czuje się lepiej, bo dostarcza witamin [emoji846]
Sadze ze to byl raczej przypadek ze tak sie udalo przy braniu akurat tego specyfiku [emoji6]
 
reklama
Do góry