reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny musicie mi pomóc...kupiłam testy owulacyjne i z cZystej ciekawości jak się je robi i jak to wygląda zrobiłam sobie już 3 testy. Dzisiejszy wyszedł dość z mocną kreską a jestem w 7 dniu cyklu...nie wiem czy to już owulacja się zbliża czy moŻe źle odczytuję kreski...moje cykle mają średnio 24-25 dni. Nie chcę zmarnować kolejnego 3 cyklu starań...doradzcie mi
To jeszcze nie pozytyw, myślę że jeszcze ze 2 dni. Kreska musi być takiej intensywności, albo ciemniejsza niz testowa. Możesz spojrzeć na mój wczorajszy pozytywny owulacyjny- strona 972 wątku;)
 
reklama
Tez właśnie myśle czy nie dać na własna rękę narazie kwasu i jeszcze był jakiś suplement, dziewczyny polecamy, na f, kurde nie pamietam nazwy
Fertilman plus
Słyszałam tez dobre opinie o salfazinie, myśle zeby zakupić dla partnera
Też słyszałam o tym
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu
Femibion 0 dla planujących ciążę jak najbardziej [emoji6]
 
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu
Mi zalecił go mój ginekolog, któremu ufam. Tylko nie te dla starających się tylko kazał brać od razu femibion natal 1. Ma trochę wypelniaczy w tabletce, które mi się nie podobają, ale ja strasznie zwracam na to uwagę ;) ale i tak biorę, bo stwierdziłam że muszę zaufać lekarzowi:)
 
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu

Ja brałam femibion 0 przed ciąża i teraz też bo mi jeszcze zostało na miesiąc. Potem mam zamiar kupić te następne. Nie wiem czy to pomogło, na pewno nie zaszkodziło:)
 
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu
Stosowalam, chwalilam ale lekarz zakazał brać, ponieważ dieta bogata w witaminy jest o wiele lepsza niż jakiś tam suplement diety. Ponoć rodzą się za duże dzieci przez nadmiar przyjmowanych witamin.
 
Witajcie dziewczyny. :blink: Być może niektóre z was mnie kojarzą. W zeszłym roku już w 1 cyklu starań udało mi się zajść w ciążę z 3 dzieckiem,niestety w 12 tc poronilam i porzucilam wszelkie myśli o trzecim dziecku. Po ponad roku ,czyli teraz ,uznałam,że jednak warto byłoby powalczyć raz jeszcze. Za 8 dni kończę 30 lat, także myślę, że to dobry moment.:happy: Niestety mam bardzo nieregularne cykle, w związku z czym ciężko mi cokolwiek wyliczyć. Mam 2 dzieci : córka 9 lat i syn 3 lata. W zasadzie trzecie urodziny będzie mieć 3 dni po mnie,czyli za 11 dni.:-D Mieszkamy w Niemczech. Przyjmiecie mnie ?
 
Witajcie dziewczyny. :blink: Być może niektóre z was mnie kojarzą. W zeszłym roku już w 1 cyklu starań udało mi się zajść w ciążę z 3 dzieckiem,niestety w 12 tc poronilam i porzucilam wszelkie myśli o trzecim dziecku. Po ponad roku ,czyli teraz ,uznałam,że jednak warto byłoby powalczyć raz jeszcze. Za 8 dni kończę 30 lat, także myślę, że to dobry moment.:happy: Niestety mam bardzo nieregularne cykle, w związku z czym ciężko mi cokolwiek wyliczyć. Mam 2 dzieci : córka 9 lat i syn 3 lata. W zasadzie trzecie urodziny będzie mieć 3 dni po mnie,czyli za 11 dni.:-D Mieszkamy w Niemczech. Przyjmiecie mnie ?
Hej Karotka :) jasne że przyjmiemy, choć oczywiście trzymamy kciuki żebyś nie została z nami na długo ;)
 
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu
Ja stosuje Cały czas podczas starań. Moja lekarka poleca. Ja czuje się bardzo dobrze po tym. Pierwszy cykl ale jak na razie brak efektów
 
Ja biorę akurat femibion natal 1. Fakt czuje się lepiej bo dostarczam witamin ale na razie w niczym nie pomógł. Niektóre piszą, że pomaga przy zajściu ale jak dla mnie to pic na wodę.
 
reklama
Dziewczyny chyba dostanę okresol, zaczynają mi się już bóle jak przed @. Zatrzymała się woda, strasznie mnie bolą już nogi i czuje obrzęk taki. Eh. Dziękuję, za trzymanie kciuków i za rady! Też liczyłam, że ten cykl będzie szczęśliwy ale chyba za bardzo przejmowałam się tymi objawami. Wydaje mi się że to przez metformine, jajniki zaczęły pracować stąd organizm szaleje. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu. 3 cykl starań. Myślałam, że pójdzie łatwo od razu i zaskoczy za pierwszym [emoji852] Cykl mi się skróci. ;o Mam nadzieję, że chociaż będzie miał 28 dni. Bo dziś 24 dzień cyklu i trochę za szybko na okres ale już mam takie bóle od rana i tylko czekam na krwawienie.
 
Do góry