reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Chyba w Gamecie w Gdyni tez maja takie pokoje ;) ale chyba niepotrzebnie zasiałam niepokój - przeciez to są 2 rozne ośrodki, tylko tak mi się rzucił w oczy Twój post i to że się dzis nasłuchałam o tej warszawskiej Inviccie że musiałam Cie ostrzec :)
Coś ogarniemy. :) w czwartek będę dzwonić i umawiać na badanie. Kiedyś w końcu trzeba je zrobić. :)
 
reklama
Ty tez sie za bardzo nakrecasz.. bo innym wychodzily ehh nie ma co patrzec na to jak wychodziło innym [emoji6] czekaj cierpliwie [emoji6]
Znam przypadki gdzie przed terminem @ a nawet w terminie @ bylo bialo a testy zaczely wychodzic jakis dobry tydzien po dopiero wiec wiesz, czekaj jeszcze nic straconego [emoji6]
No fakt. Trzeba czekac, bo zaprzątam sobie tylko glowe niepotrzebnie :/
 
Dziewczyny.... Irenka i Mami_ami postarajcie się myśleć pozytywnie, jeszcze jest duuuuza szansa. Serio. Większości dziewczyn pozytywny test wychodzi w terminie a czasem nawet po terminie @, zależy kiedy była implantacją, a może być przecież później, prawda??? [emoji846][emoji846] prawda. Także nosy do góry i czekamy na II kreski razy 2 [emoji846] A ......,powiem Wam coś, pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale gdzieś przeczytałam jakiś artykuł o afirmacji, a ze sama jestem po psychologii, mimo, ze e zawodzie nie pracuje to trochę w głowie mi zostało i powiem Wam, ze jednak nasze nastawienie, podejście, generalnie psychika wiele znaczy...., No wiec,(tak, wiem, wiem, ze się nie zaczyna zdania od no wiecc, ale..) w tym cyklu od samego początku, nawet jak byłam zła, wkurzona czy tez zdołowana to tak raz-dwa razy dziennie powtarzałam sobie, ze jestem happy, jestem zdrowa i płodna jak królik i ze ja już jestem w tej ciąży i koniec kropka....generalnie taki przekaz to miało. Pewnie pomyślicie sobie, ze jestem nawiedzona ale ... co mi tam [emoji846] jakos lepiej mi było mimo, ze paradoksalnie chciałam umawiać się na monitoring kolejnego cyklu.., i weź tu zrozum kobietę [emoji846]
 
Ej to u ciebie faza lutealna trwa 24dni ?
Nie mam pojęcia, dopiero mi się wszystko reguluje najkrótszy cykl mój teraz od kwietnia do maja miał 32 dni, a tak miałam po 60, 100 i nawet nie wiem.
Teraz owu przyszła szybciej bo na metforminie jestem i chyba mi wywołał szybciej więc teraz nwm czy okres szybciej będzie czy w terminie ;o
 
Czemu wy dziewczyny tak wczesnie robice testy ? Same sie dolujecie na reszte dni bo nic nie wyszlo.. 7 9czy 10dni przed @ to zdecydowanie za wczesnie.
Bo a nóż uda się szybciej dowiedzieć, że się jednak udało. [emoji23] Ja na przykład nie dołuje się z powodu negatywnych testów więc spokojnie mogę sobie wcześniej robić. [emoji106]
 
U mnie cykle odkąd się uregulowały trwają 31/32
Raz mi się zdarzyło ze miałam 30 dniowy, to był dla mnie szok i już myslakam ze się udało. A tu psikus. A najkrótszy tez raz to 24 dn:szok: i tez nie wiedziałam o co chodzi ze tak szybko :baffled: ale pewnie to przez stres:/ ja ogólnie jestem osoba, która bardzo szybko się denerwuje i dużo stresuje, może i to tez wpływa, ale nie potrafię sobie głowy uwolnić od tych myśli... nie da się :no:
 
Ty tez sie za bardzo nakrecasz.. bo innym wychodzily ehh nie ma co patrzec na to jak wychodziło innym [emoji6] czekaj cierpliwie [emoji6]
Znam przypadki gdzie przed terminem @ a nawet w terminie @ bylo bialo a testy zaczely wychodzic jakis dobry tydzien po dopiero wiec wiesz, czekaj jeszcze nic straconego [emoji6]
U mnie ani jednego pozytywnego testu aż do 9tc. ;)
 
Dziewczyny u mnie tak jak myśłam kiepsko rano wyszła druga kreska po południu skąpy okres że skrzepami niestety. Więc nie wiem. Może się nie przyjęło, a może mnie testy oszukały. Przykro i tyle, ale serio przyjęłam to na chłodno.. Stara jestem 33 lata więc podjęliśmy decyzję o leczeniu także wybieramy się do invicty w tym miesiącu. Będziemy wiedziec co jest nie tak. Za Was wszystkie trzymam kciuki. Zamelduje Wam co i jak po wizycie. Buziaki :*

Hmmm.., zobaczysz jutro.. czasem kobiety maja krwawienie w terminie miesiączki. Powtórz jutro test... może @ sie nie rozkręci...,, a i nie jesteś stara.., ja jestem starsza [emoji846]
 
reklama
Nie mam pojęcia, dopiero mi się wszystko reguluje najkrótszy cykl mój teraz od kwietnia do maja miał 32 dni, a tak miałam po 60, 100 i nawet nie wiem.
Teraz owu przyszła szybciej bo na metforminie jestem i chyba mi wywołał szybciej więc teraz nwm czy okres szybciej będzie czy w terminie ;o
Aaa. No bo troche za dluga ta faza by byla [emoji848] z tego co pamietam druga faza powinna trwać 10-16dni
 
Do góry